İnternetsiz mobil oyun tavsiyesi verir misiniz?

Hem telefonda hem de tablette oynayabileceğim offline oyunlara, yani internetsiz oynayabileceğim mobil oyunlara ihtiyacım var. Bildiğiniz offline oyunlar hangileri, internetsiz mobil oyun önerileriniz neler?
İnternetsiz mobil oyun tavsiyesi verir misiniz?
1 3

Çok Süper Cevap

  • İnternetsiz Oynanabilecek En İyi Mobil Oyunlar

    Bazen internetiniz olmaz ve can sıkıntınızı gidermek için internetsiz oynayabileceğiniz oyunlara yönelirsiniz. Hem android hem de IOS üzerinden internetsiz oyunları oynamanız mümkün. İnternetim gitmesin ya da internetim yok ama oyun oynamak istiyorum diyorsanız aşağıdaki listede internetsiz oynayabileceğiniz oyunların listesini görebilirsiniz;

    1. Eternium

    Bu oyunda savaşçı, büyücü ya da ödül avcısı olarak oynayabiliyorsunuz. Elinizde asa, balta, silah oluyor. Dünyanızı tehdit eden karanlık güçlere karşı savaşıyorsunuz. Köyleri, mağaraları, ormanları keşfe çıkıyorsunuz. Altın dolu sandıkları yağmalıyorsunuz. Rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

    2. Crashlands

    RPG tarzı karakter gelişimi, tarzında olan oyun birçok ödül alan oyunlardan bir tanesi. Galaktik bir kamyoncu olan Flux Dabes karakterini yönetiyorsunuz. Hewgodooko adındaki bir uzaylı tehditti yüzünden yabancı bir gezegende mahsur kalıyorsunuz. Bu oyunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz ve gezegendeki bulmacaları çözmek için uğraşıyorsunuz.

    Nintendo Switch, Android, iOS, Xbox One, Microsoft Windows, MacOS, Linux, Apple Arcade, Klasik Mac OS, Mac OS platformlarından indirebilirsiniz.

    3. Crossy Road

    İnternetsiz ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun Crossy Road hem basit hem de eğlenceli bir oyun. Burada bir tavuğu kontrol ediyorsunuz. Amacınız tavuğu sağ salim karşıya geçirmek. Tabii bu pek kolay olmuyor. Karşıya geçerken trenlere, tırlara ve nehirlere dikkat etmeniz gerekiyor. Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

    4. Old Man’s Journey

    Hikaye odaklı bir Indie oyun olan Old Man’s Journey, atmosferi ile etkisi altına alıyor. Birçok ödülün sahibi olan oyunun konusu yaşlı bir adamın hayat hikayesi. Eğer macera oyunlarını seviyorsanız bu oyun içinizi ısıtacak.

    Oyunun bir diğer güzelliği ise tamamen el çizimi olması şunu da belirtmek isterim ki oyundaki müzikler harika! Oyun yaşlı adamın bir mektup almasıyla başlıyor. Sonrasında ise yaşlı adam ile bir maceraya çıkıyorsunuz. Bu adamın geçmişine doğru yolculuk yapıyorsunuz.. Oyun içerisindeki bulmacaları çözerek bölüm sonuna kadar gidiyorsunuz. Şunu da belirteyim bulmacalar çok kolay yani içerisinde kaybolmuyorsunuz. Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

    5. Plague Inc.

    Hazır bir pandemi dönemi geçirmişken bu oyunu önermesem olmazdı. Konusu aslında size hiç yabancı değil. Oyuna başlarken bir hastalık türü ve zorluk derecesi belirliyorsunuz. Ardından hastalığınıza bir isim verip, stratejileri kullanarak dünyaya bu hastalığı yayıyorsunuz.

    Bu süreç bir doktor sizi keşfedene kadar devam ediyor. Topladığınız DNA puanları ile kendinizi geliştirip ölümcül bir hastalık çıkarmaya devam ediyorsunuz. İçinizdeki mutsuzluğu dışa vurmak istiyorsanız harika bir oyun :) Google Play ve App Store üzerinden indirip internetsiz oynayabilirsiniz.

    6. Badland

    Tatlı, sevimli yaratıklarınızı zor engellerden geçirmeye çalıştığınız bir Indie oyunu. İsterseniz tek başınıza isterseniz çoklu oyuncu olarak oynayabiliyorsunuz. Aksiyon ve macera seviyorsanız bu oyunu öneririm.

    Oyuna bir ormanda başlıyorsunuz. Tek tarafa doğru ilerleyerek yaratıklarınızı engellerden geçirmeye başlıyorsunuz. Fakat bu pek kolay olmuyor, orman her ne kadar güzel gözükse de kesinlikle ters bir şeyler çıkıyor karşınıza :) Google Play ve App Store üzerinden indirip internetsiz oynayabilirsiniz.

    7. Earn to Die 2

    2D platform oyunu olan Earn to Die 2 sizi maceraya doyuruyor. Yol boyunca zombi sürülerini arabayla ezip geçerek bir zombie kıyameti arasında macera yaşıyorsunuz. Oyun ilerledikçe seviyeniz yükseliyor ve arabanızı yükselterek kilitleri açıyorsunuz. En iyi internetsiz zombi oyunlarından bir tanesi diyebilirim. Google Play ve App Store üzerinden indirip internetsiz oynayabilirsiniz.

    8. Alto’s Odyssey

    Indie oyun atmosferine sahip olan Alto’s Odyssey oyununda çöllerde koşup duruyorsunuz. Rüzgarlı kumların üzerinden uçup, kanyonların üzerinden atlıyorsunuz. Yeni yerler keşfedeceğiniz bu oyun oldukça keyifli.

    Bu oyundaki amacınız görevleri tamamlayıp daha ileri seviyeye kadar gitmek. Seviye yükseldikçe karakter ve yeni yerler açılıyor. Google Play ve App Store üzerinden indirip internetsiz oynayabilirsiniz.

    9. Smash Hit

    Camdan bir dünyaya hoş geldiniz! Bu oyunun herhangi bir hikayesi yok. Camdan bir yerde oyuna başlıyorsunuz ve camları kırarak seviyeleri atlamaya çalışıyorsunuz. Tabii oyun bu kadar basit değil yolda karşınıza engeller çıkıyor bu engellere takılmamanız gerekiyor. Öldüğünüz zaman baştan başlıyorsunuz. Google Play ve App Store üzerinden indirip internetsiz oynayabilirsiniz.

    10. Sonic Dash

    Koşu oyunlarını seviyorsanız bu oyun efsane oyun tam size göre. 3D grafiklerle süslenmiş oyunda karakterinizi seçip sürekli koşuyorsunuz. Koştukça rekor kırmaya çalışıyorsunuz. İnternetsiz oynayacağınız bu oyunu Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

    11. Monument Valley 2

    Bulmaca türü oyunları seviyorsanız bu oyunu öneririm. İnternetsiz olarak oynayabilirsiniz. Anneyi, kızını ya da her ikisini hareket ettirebiliyorsunuz. Buradaki platformlar sürekli dönüyor, sütunlar hareket ediyor ve siz burada ilerleyerek seviye atlamaya çalışıyorsunuz. Labirent gibi olan yerde çıkış yolu arıyorsanız ve o çıkıştan geçerek diğer seviyeye gidiyorsunuz. Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

    12. Real Racing 3

    Eğer yarış oyunu oynamak istiyorsanız en iyi mobil yarış oyunu olan Real Racing 3 oyununu öneririm. Gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşıyorsunuz. Birçok araba çeşidi var istediğinizi seçip pistlerin tozunu attırabilirsiniz. En çok indirilen oyunlar arasında olduğunu da belirtmek isterim. Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Yolda, evde, okulda her yerde internetsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

    13. Shadow Fight 3

    RPG/Dövüş oyunlarından biri olan Shadow Fight 3 dövüş oyunlarını sevenlerin ilk tercihi oluyor. Grafikleri çok iyi tasarlanmış. Seçtiğiniz karakter ile dövüşüp rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Yendikçe karakteriniz güçleniyor ve para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralar ile ekipmanlarınızı güçlendirebilirsiniz. İsterseniz daha zorlu rakipleriniz ile dövüşüp daha çok para kazanabilirsiniz. Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

    İnternetsiz Mobil Oyunları İndirmek için İnternet Gerekir mi?

    İnternetsiz oyunları indirmek için, internet gereklidir. Bir defa oyunu indirdikten sonra interneti kapatarak oynayabilirsiniz. Mobil oyun indirme platformlarını kullanabilirsiniz. Google Play Store ve App Play Store üzerinden oyun indirebilirsiniz.

En İyi Erkek Görüşü

  • Merhaba

    1- NSS ( New Star Soccer )

    16-17 yaşında bir futbolu olarak kariyerinizde yükselen bir yıldız olmaya çalıştığınız kolay ve basit anlaşılır bir futbol oyunu ilişkiler, yaşam standartları, oynadığını futbol kulüpleri gibi çoğu etkeni git gide geliştirip futbol dünyasının en iyi futbolcusunu olmaya çalıyorsunuz.

    2- Subway Suefers

    Sonsuz açık dünya koşu oyunu olan oyun bu güzel ve nostaljik oyun zaman geçirmek için birebir trenler ve vagonlar arasında skoru ne kadar yüksek tutabileceksin?

    3- Sling drift

    Küçük bir yarış pistinde birbirinden zorlu virajları parmak kontrolü ile kullandığınız araba ile alabilir misiniz? Adından da anlayabileceğimiz gibi drift yaptığımız bir oyun..

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

7 13
  • Robbery bob

  • Kitty powers matchmaker, dealers life, papers lütfen , simscity , hikaye bazlı oyunlar oynayabilirsin life is strange, PC in kaldiriyosa Detroit ya da beyond two souls, thief simulator, cooking simulator vesaire

    • Valla sadece yaşam simulasyonu olarak şey etmedim ama güzeller ve offline torrent indir oyna yani

    • Teşekkür ederim 🌸

  • Bioshock infinite. Hikayesi muhteşem

    • tesekkur ederim

    • ama bu android telefon icin degil mi?

  • Alto's Odyssey

  • Rimworld var harika bir oyun

  • Single oyna

  • Facebook avataria. Evleniyorsun geziyorsun ev kuruyorsun

    • Sadece cocuk yapamiyorsun

  • Oyun Sims gibi mi olacak? Offline mi olacak?

    • Yaşam simülasyonu ama offline

    • Sims Kendi class'ında bir numaradır. araştırmak lazım

  • Wolfteam

    • Tesekkurler ☺️

    • Şaka yaptım sakın oynama :D mobil oyun mu aranıyor

    • Nezaketen tesekkur ettim 😇

    • Hepsini Göster
  • Alto s Adventure

    • Tesekkurler ☺️

    • Rica ederim

  • Stardew valley

  • yani internetsiz oyunmu

    • Evet clash of clans oynuyodum butun internetimi yemis 😂

    • ben de Class oynuyorum gel bizim klana birbirimize bağış falan yaparız 😂😂

    • ben de onu onercektim

    • Hepsini Göster
  • Hill climb racing 2

    • Bunu cok oynamistim 😔

    • Score

  • Single. 😅

    • Seks oyunu bu

    • Evet açık sadece Sims gibi 🙄

    • Ben bunu indirmiştim sims gibidir diye rusçaydı anlamayıp sildim

    • Hepsini Göster
  • SimCity şehir kurma oyunu Sims seversen bu oyunu da seversin diye düşünüyorum

  • Google dinazoru

  • Limbo tam sürüm

    Five Nights at Freddys 1-2 versiyonları

    Dead Cells

    Bendy and the lnk Machine

    Kingdom Rush Origins

  • Shadow fight 2

  • Leps world

  • Yok gözüm