1 ay

Oyunlarda "diriliş" (remastered) trendleri sizce de çoğalmadı mı?

SentinelAli
En başta pek televizyon izlemeyen birisi olmama rağmen, dizilerden anlayacağınız üzere gündemde, özellikle bu sene, "Diriliş" ve buna benzer kelimeler kullanılarak oyun sektöründe ise ismini "Remastered" diye söz ettiren birçok oyun var. Hiç bunun farkında mısınız?
Oyunlarda diriliş (remastered) trendleri sizce de çoğalmadı mı?
Hatta bazı oyunlarda büyük güncellemeler getirilerek yeni güncelleme isimleri kullanılıyor mesela Crytek yapımı Crysis ya da Rockstar'ın eski GTA serisi hatta hali hazırda benim bildiğim ve herkes tarafından oynanan oyun PUBG New State - Digital Extreme şirketinin mükemmel oyununda ise önümüzdeki ay gelecek olan New War güncellemesi ayrıca bana soracak olursanız MMORPG oyunlara tekrar yoğun bir dönüş var gibi sektörde bu tür oyunların yenilerini ve daha farklı şekillerde güncemde görmekteyiz mesela Amazonun New World oyunu gibi ya da Krafton şirketinin Elyon oyunu peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sizce de çok yeniler yerine eskilerin yenilenmiş hali ile karşı karşıyayız gibi benim aklıma gelenler bunlar sizin bildiğiniz varsa belirtin son olarak ise kapanan ve aradan bir kaç ay sonra uzun süredir açık olup yeni bir firma tarafından Avrupa sunucusu olarak açılan Karahan online Diriliş var.
Oyunlarda "diriliş" (remastered) trendleri sizce de çoğalmadı mı?
1
4
Görüşünü yaz