Kızların neyi çok çekicidir

kızların nesinde hoşlanırsınz boyu gözleri vb neyi ilginizi ceker

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• boyu fiziği guzel kalcası dik goguslerı yuz guzellıgı ten rengi goz rengi goz seklı bakısları sesi

bazen ınsan tanıdıkca sever :)

bana sarısın mavı gozlu guzel fızıklı guzel yuzlu bı kızın yaptramıyacag hıc bir sey yoktur okadar etkılenırım :)

ama sarısının adı esmerın tadı demısler bazı esmer guzellerı varkı woww dersın bole bı manıtam olsun butun dunya bana karsı olsun dersın ;)

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• gülüşü,bakışı,durusu,konusması, farkındaysan cogu fiziksel.. erkek bazen direk ki genelde uzun sürede hoşlanır..yani enazından bende öyle.. sonraki bence en önemli aşama fiziksel olmayan diğer detaylardır..

1|0
    0|0

• fizik olarak soruyorsan özellikle türk erkeklerig*thastasıdır güzel biçimli kalçalardan çok etkilenir.

Etrafımdaki kızlarada söylüyorum kalçaya önem verin spor yapın güzelleştirin kalçayı bak bakalım

etraftaki erkeklere nasıl ilgi odağı oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Vallahi ben genel olarak bakarım eğer dış görünüşten bahsediyorsan. Yani öyle belli bir bölgeye yoğunlaşmam birçok erkek gibi.

0|0
    0|0
  • Gözler tabi ki de hele gozumun tam benimkilere bakiyorsa direk odaklanirim, ates gibi olurlar gonlumu derinden yakarlar

0|0
    0|0
  • dürüst olalım erkekler ilk olarak kalça ve göğüslere bakar özellikle kalçaya eğer hoşuna giderse vücudun diğer hatlarını süzer

0|0
    0|0
  • kişiliği önde gelir...

2|0
    0|0
  • gülüşü konuşması yürüyüşü duruşu..

0|0
    0|0
  • Göğüsvekalçalar.

0|0
    0|0
  • kalçası :D

0|0
    0|0
  • zekası. başıma bela alıyorum hep :(

0|0
    0|0
  • Yeşil gözlü hatunlara karşı koyamıyorum.

0|0
    0|0
  • göğüsleri ve kalçaları

0|0
    0|0
  • Ayakları (yani belden ayaklara kadar)

0|0
    0|0
    • niye ayaklar

• Aslında sadece ayak değil, ellerini çok seviyorum, Bana kalçadan aşağı ayaklar daha çekici geliyor, Bir kızın yüzünün güzelliği değil ayaklarıının düzlüğü önemli benim için

• elleri... ben ilk önce ellerine bakarım. güzel olmalılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Göğüsleri diyeni tartaklıyorum.

1|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...