Kapat

Mantik, ask, baglanmak, sevgi?

Dusunun sevdiginiz hosunuza giden sadece fizik olarak degil caliskanligiyla, konusmasiyla, kendine bakimiyla, ciddiyetiyle vs. Bir erkege baglisiniz yani hayatimin erkegi diyorsunuz bu benim gelecegim olsun diyorsunuz cunku cok guzel anlasiyorsunuz ayni yasam tarzini seviyorsunuz, herzaman gulebiliyorsunuz vs..

Ama bazende baskalari sana canini verecek gibi seviyorlar yani ugruna olecek gibi yani mesela istesin karnim acikti cikamiyorum dedigin an kosarak sana biseyler getirebilen bir erkek pesinizde a deseniz yapcak sadece sizin icin..

Ve artik dusundurmeye basliyor insani bir tarafta saglikli normal bir iliski yani devam ediyor normal konusmalarla vs. Diger tarafta evet desen kosup senle evlencek ugruna herseyi yapacak biri var

Siz olsaniz hangisini secerdiniz ?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• hayat hep öyledir sen birini seversin doğru olan bu diye başkası sana onun yaptığından çok daha fazlasını yapar ama sen yapanı değil yapmayanı istersin aşk ve mantık arasında gider gelirsin ama hep mantığı aşkı seçersin hep böyle aşık lucam ya da bana aşık kalacak zannedersin aradan yıllar geçince anlarsın aşk elde edene kadar sonrasında kalmamış puff diye kaybolmuş istisna var tabiki ama mantık her zaman önde olmalı tabi öne koyacak kadar mantıklı değiliz oda ayrı bir konu

0|0
    0|0
    • Aynen hani evet anlasirsin cokta guzel vakit gecirirsin ama iste o digeri kadar belki senin dediklerine kosmaz ama yine onu istersin ikiside severdir ama sana daha az deger verene gidersin yani bunun adi degerse..

• işte bunun adı aşk sen başkasını severken bunu bildiği halde senin peşinden koşanınkide aşk belki onu seçsen daha mutlu olursun ama o an aklına gelmez bunlar ya da gelse bile umursamazsın kalbini dinlersin hep

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• 1. söylediğin daha makul diğerinin kaynağı belli değil süresi belli değil ;) sn birinciyi al bacım ;)

0|0
    0|0
  • herkes 1. dedigini dedilde 2. sinide secer insanlar farkli kendine ozgu birisini bulursan iyi anlasabiliyorsaniz sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • 1. dediğin daha uygun gib görünüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...