2 sene ya da bunun gibi bir süre görüşmeden beklenebilir mi?

2 sene ya da bunun gibi bir süre görüşmeden beklenebilir mi? bir sevgiliniz var ama bir şekilde 2-3 sene ya da en azından 1 sene evlenemiyeceksiniz ve uzayan flörtlerin bokunun çıktığını düşünüyorsunuz hiç görüşmeden beklenebilir mi?
Güncellemeler:
uzak şehirlerde yaşıyoruz telefonlaşırız ve arada görüşürüz tabi ama ççç

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• Şu an aynen benzeri bir durum içerisindeyim. Fakat biz hiç görüşmeden değil, görüşebileceğimiz her türlü fırsatı değerlendirerek bekliyoruz. Herkes beklenmez çünkü herkes gönülden sevilmez. Fakat söz konusu kişi hayatımın aşkı dediğiniz, gelecek planladığınız, evlenmeyi düşündüğünüz insansa ki böyle bir durumdan bahsediyorsunuz, o zaman daimi vuslat için bir süre özlemi göze alabilmelisiniz diye düşünüyorum.

2|1
    0|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir yil oldu ayriyiz. Subatta askere gidecek. Yine ayri kalicaz. Ben beklerim. Ama o yapamaz, bilirim. Sevgilini iyi tani, sonra bilirsin bekleyebilirmi bekleyemezmi.

1|1
    0|1
  • belki baskaları yapabilir yani kişiden kişiye degisir ama ben sevdiim kişi hep yanımda olsun isterim :)

0|1
    0|1
  • bazıları bekler bazıları hemen birisini bulur. iyi tanıman gerek ;)

1|1
    0|1
  • hiç mi görüşmiceksinz

0|1
    0|1
  • nayırr nolamaz

0|1
    0|0
  • görüşmeden beklenir cok zor amaaa

0|1
    0|1
  • iş ciddiyse beklenir .

1|1
    0|1
  • Cok zorrr bence

0|1
    0|1
  • hiç görüşmeden imkansızz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen gene uzak şehirlerde olduğun için görüşemiyon ben ise aynı şehirde olmama rağmen her gün görme imkanım olduğu halde görüşemiyorum.Ailesi yüzünden anlarlarsa kızı okuldan alır evlendirirler henüz lise2de daha yaaa.

0|0
    0|0
  • Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Izdırap Kutsaldır. 5 Yılda Beklenir ;)

1|0
    0|1
  • hacı flört bize yakışmaz,kızı beğenecen annen istemeye gitcek yoksa hakikaten dedidiğin gibi flörtün birnevi şeyi çıkar.

0|0
    0|1
  • iş uzadıkça sarpa sarar araya tatsızlıklar girer sizin tahammül gücünüze bakar

0|0
    0|1
  • zor bir iş kızı kaparlar :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...