Çok donuk bakıyorum, fikirlerinize ihtiyacım var..

Arkadaşlar ben yürürken çok donuk bakıyorum yani kafam hiç kıpırdamıyor, neden öyle oluyor bilmiyorum, yani bana göre normal ama arkadaşlarım falan hep robot gibisin diyor :( lütfen yardım edin yürürken kafam sağa sola gitmesini nasıl sağlarım

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi önce eline 1 kronometre al ötenlerden,her dakika başında kendine 1 tokat atıcaksın,1 sağdan 1 soldan.Basit 1 çözüm gibi gelebilir ama bende böyle yapıyodum işe yaradı harbi diyorum

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlar için kendini neden değiştirme çabasına giriyosunki ? etrağfa çok baksan etsen bu seferde felfecir okuyo gözlerin diceklerdi insanlar hep dicek bişey bulurlar o yüzden kendini hiçççç yorma derim...

0|1
    0|0
    • Aslında evet haklısın insanları takmamayı öğrenmeliyim

• Kesinlikle, teşekkür ederim, kimseyi takmıcam, eğer çok moralimi bozarlarsa döverim olur biter :D

• Çok bozarlarsa döv insanlar bazen şiddeti hak ediyor.

• valla bende yürürken ellerimi sallayamıyorum herkes gibi böyle odun gibi yürürüm bosver böyle kal :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gözümde canlandırdım :D normal de dönüyomu kafan peki

0|1
    0|0
    • normalde dönüyor :D ama işte böyle yürürken falan çok sabit, nasıl desem İstanbul - Ankara ya kadar yürüsem kafam 1 cm dönmez o derece :(

• anladım aga belkide öylesindir,herkes aynı tip olcak diye bişey yok :D ben bir elimde bişey tutmadan yürümeyi sevmiyorum mesela :D

• Aynen bende bir elimde kalem bir elimde telefon ağzımda lolip, onlar benim için 3 element oldu biri olmasın bende olmam :D

Yükleniyor...