Annemin Teyzesinin Kızının Kızına Aşık Oldum Bunu Ona Nasıl Söylemeliyim ?

Arkadaşlar ben bir akrabamıza aşık oldum ben 20 yaşındayım o da 18 yaşında üniversitede aynı sınıftayız hep aynı grup olarak takılıyoruz 2 kız bir de ben kız çok güzel çok düzgün ve tertemiz saf bir kız ondan aşırı şekilde hoşlanmaya başladım çok tatlı bakıyor çok tatlı gülüyor beraber eğleniyoruz okula gelmicem diyor benim için gel diyorum geliyor sırf ben yedirdim diye midye yedi normalde hiç sevmez yemeğe gidiyoruz alışverişe gidiyoruz ne dersem yapıyor ben hem çalışıyorum hem okuyorum o da biliyor ailemin çok zengin olduğunu ama ben tam tersi kendim çalışıp kazanmak hoşuma gidiyor ve bu da onu biliyor ne yapmalıyım ona nasıl açılmalıyım gruptaki arkadaşıma söylesem mi yoksa direk güzel bir yemekte ondan hoşlandığımı ve ciddi düşündüğümü söylesem mi onun da benden hoşlandığını samimi ve çok yakın davrandığını biliyorum en güzeli güzel şık bir yemek ve yemekte ya da eve bırakırken araba da elini tutup söylesem mi ? Lütfen bana bir akıl verin hepinizi çok seviyorum :)
Güncellemeler:
Arkadaşlar planım şu bugün okulu kırıyoruz sinemaya gideceğiz ordan çıkıp güzel ve şık bir mekanda yemek yiyeceğiz ve güzel bir tepe var aşıklar tepesi oraya gidip arabayı durduracağım orda arabadan indirip ondan hoşlandığımı onunla bir hayat paylaşmak istediğimi söyleyeceğim nasıl sizce :)
Arkadaşlar evet herşey çok güzel oldu önce bir sinemaya gittik ve bizden başka kimse yoktu sonra yemeğe gittik sonra da kahve içmeye gittik sonra seyir tepe de gaziantep üniversitesinin en tepesinde manzara eşliğinde ondan çok hoşlandığımı yanımda olmasını istediğimi söyledim çok ciddi olduğumu ve bunu benim ağzımdan duyup gözlerine bakarak söylemek istedim dedim ve o da kabul etti eve gidene kadar sarıldım ona elini tuttum saçını kokladım rüya gibi huzur verdi bana onu çok seviyorum :) <3<3<3<3

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Ne yap et söyle dostum hayat vakit kaybetmeye değmeyecek kadar kısa ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• çok sevindim senin adına. hayırlısı olsun aşkınız daim olsun :)

0|0
    0|0
  • Ne güzel.senin adına çok sevindim.darısı aşkı (benim gibi) arayanların başına inşAllah

0|0
    0|0
  • Biraz elle bakalım yapış dudaklarına tepkisi ne olacak oldu oldu olmadı biraz tersler bu kadar

0|0
    0|0
  • fikrin çok güzel bir an önce hayata geçir :)

0|0
    0|0
  • Onu bir kahveye davet et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben kuzenleri kardes, anne baba kuzenlerini kendi kuzenim. teyzelerini teyzem vs vs gordugum icin bu sekildeki akraba ask mesk olaylari bana asiri ters geliyor senin duygularini bilemem de tavsiyem akraba iliskilerinden uzak durmandir. simdi daha gencsinizde ilerde sorun cikartabilir

0|0
    0|0
  • Önün açık olsun

0|0
    0|0
  • Teyze kızına Nikah düşer :D bişey olmaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...