Sevgilim artık ağlayamıyormuş ne demek bu?

Sevdiğim insan kendisini nasıl çok sevdiğimi çok iyi biliyor.Kendisi eskiden ufak bir ayrılık muhabbetinde ağlıyordu.Kavga ettik içimden birşey yapmak gelmiyor ağlayamıyorum bile falan diyor beni eldeetmişliğin verdiği birşeymi bu?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Bir süre sonra artık kelimeler ve yapılanlar acıtmıyor biliyormusun? İnsan hişsizleşiyor.Yeter artık diyorsun içinden.Artık mutlu olmak istiyorum, gülmek istiyorum, sevilmenin tadını yaşamak istiyorum diyorsun içinden.Sanıyorumki sevdiğim kişi artık uzulmek istemiyor.Artik senin yaptıkların onu incitmiyor.Sana tek tavsiyem kadınına iyi davran.Elinden kaçabilir.Hayırlısı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• alışmış artık.. ayrıca çok kaybetme korkusu yaşamış bu yüzden artık kaybetmesi onu fazla acıtmaz.

0|0
    0|0
    • ama ben onu çok seviyorum farkındaydımda kaybetme korkusu yaşadığının ama onu çok sevidigimi bildigi hhalde neden yaşarki bunu nasıl gönlünü alabilirim o bitirmek istedi çok özlüyorum onu oda özlüyormudur acaba

• neden

• kızlar ilk haftalar ağlar sızlar yoklugunda sürünür. bir ay böyle geçer sonra ayrılığa hazırlarlar yavaş yavaş kalplerini ve dönmeleri zordur.

• Seniseviyor ama artik uzulmekten bikmis agla agla gözlerinde yas kalmadi olur ya

0|0
    0|0
  • heyecan bitmiş senden vazgeçmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağlayamamasını boşver, söylediklerine bakınca sana karşı duygusal olarak durgunluga geçmiş sanki

0|0
    0|0
  • ilişkiniz yıpranmış onu söylüyor ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...