Erkek kadin iliskileri...

Gunaydinlar KS...

Erkek kadin iliskilerini nasil tamamlarsiniz? Erkekler genelde cabuk kiskaniyor cok kisitlama getiriyorlar iliskilerine bazun cok boguyor insani bukadar baski. Kadinlar ilgi sevgi guven ariyor bir birliktelikte, bunu neden bulamiyorlar cogu zaman erkekler cokmu ac gozlu :)

Kiskanmalar tripler baskilar vs hem bazen unrumda degilsin der erkek sevdigine ama baska erkeklerin onunla ilgilenmesinede dayanamaz. Evet sizin yasadiklariniz dusunceleriniz ;)

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben güvenmek isterim. Kıskanmak, kısıtlamak, baskı yapmak sonuç getirmez. Bir şeyler çevirmek isteyen kişi her ortamda yapar. Bu nedenle güven çok ama çok önemli.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• kıskanılmak iyidir ama fazlasıda sıkar insanı,

farklı bir açı eşini kıskanmayan tek varlık domuzmuş...

Ama kısıtlama getirmek yanlış, güven olursa herşey yerli yerinde olur, ama ister istemezde şeytan insanın aklına bir kurt düşürürse sonuda kötü olabilir, fazla olmadığı müddetçe iyi karşı tarafda bunu hissedip ona göre davranmalı...

0|0
    0|0
  • dün akşam face de gördüm erke kadın ilişkisini çok iyi tanımlayan vide üstün dökmen yayımlamış diyorki erkekler

" seni evimin sultanı yapıcam"

yanı" benim kölem olucaksın"

çıkıyor asıl anlamı eve kapatıcam sultan olarak kalıcaksın

ilk başto hoş görünsede kelime tabi ilk başta güzel hoş olarak algılandığı için bayanlarında hoşuna gidiyor sonradan anlaşılıyor asıl manası

türkçe öğretmenim derdiki temslide hata olmaz

bende şöyle temsil vereyim

biri hıırsızlık edeçek elinde küçük demir testeresi kapı kilidini kesiyor ve

yoldan gecen biri --" hey hemşerim ne yapıyorsun ?" diye soruyor

hırsız--" keman çalıyorum " der

yolcu- " sesi çıkmıyor ?

hırsız-" sabah olunca çıkar!

der yanı ilkte hoş geliyor ama zaman gecince anlaşılıyor asl mana

bilmem katılırmısınz?

0|0
    0|0
  • erkekşler için dediklerinin aynısını bayannlar içinde sayabiliriz aynı duygular sizdede var malasef

0|0
    0|0
  • Siz erkeklerin kıskanmasını ne zaman sevgi olarak algılayacaksınız merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • senin gibi düşünüyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu her iki tarafta da var

0|0
    0|0
Yükleniyor...