Kapat

Yakışıklı ve karizmatik erkekleri çapkın olarak mı görüyorsunuz?

Neden böyle algılıyorsunuz kızlar? Ya da tam tersiyse bu algının kaynağı nedir?

1|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Evet öyle görüyorum tipine güvenip her b.ku yiyor :D

0|0
    0|1
    • Ne yapalım :) İlgi gösteren çok oluyor... Sabitleyemiyorsun kendini:)

• Problem seçeneğin çok olması, ortalamanın çok üstünde güzel ve zeki hatunlarında senin türevin olması

• Böyle giderse sen uzun bir süre daha evde kalırsın :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• çünkü bütün kızlar o erkeklerin peşinde oluyor.dolayısıyla bu erkekler şımarıyor ve kendilerini bir şey sanmaya başlıyorlar artık. seçme hakkı artık onlara kalıyor. ayrıca bu erkekler bütün kızları elde edebileceği düşüncesinde oldukları için kendilerine acayip bir özgüven geliyor.bunu da çapkınlıkta kullanıyorlar.

0|0
    0|1
    • En iyi cevap seçilme olasılığın arttı :)

• sana bütünüyle olmasamda katılıyorum ama sen de şunu anla ki bu tür erkekler kolay yetişmiyor,

• seçme hakkına takıldım.hani eşittik?

• İstisnalar olsa bile o tip erkeklerin çapkın çıkma ihtimalleri kadınlar tarafından çok rağbet görüp özgüven patlaması yaşadıklarından dolayı fazlasıyla yüksek, çok yakışıklı adamlar genelde ya çapkındır ya da gaydir diğer ihtimal epey düşük :)

0|0
    0|0
    • bende güzel bir kız gördüğümde ya kaşar ya da lezbiyen diyorum..

• Valla aslına bakarsan benim gördüğüm kaşarlarda güzelliğin g'si yok. Kadınlarda çoğu zaman durum tam tersidir. Güzel olmadıklarından başka bir şekilde ilgi çekmek isterler.

• yakışıklı karizmatik erkeklerin kuş beyinli oldugunu düşünüyorum

0|0
    0|2
  • Ne alaka , capkınlıgın yakışıklı ya da karizmatik olmakla alakası yok , insanın içinde varsa İlyas Salman gibi de olsa yapar o çapkinligi daha dogrusu yapmaya çalışır ;)

0|1
    0|0
  • ayırmıyorum öyle (: zamanıyla uzak dur bundan cümlelerini çok duydum göründükleri gibi değiller

0|0
    0|0
  • Tabii ki ilk başta mutlaka çapkındır diyemeyiz ama ileride cogunlugu fena zoppa zıppa çıkabilio :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu biraz bayanlardan kaynaklanıyo peşlerinden koşuyolar sonra adamda çapkın oluyo olay bu :D

0|0
    0|0
  • Hiv söyleme . Herkes kac secgilin var diye soruyor. Şaşıriyorum

0|0
    0|0
  • Bişiyleri ispatmaya çalışıyor kaçın. Hacı ben yakışıklıyım demeye getiriyonda bu sitede yiyen pek olmaz.

0|0
    0|0
    • Dostum arkadaşlık isteği göndermedim hiç bir cevap verene burada sanırım cevabı olmuştur

• Hıı oq by :DA:DAWdaw Bol şansss

• çapkın değiller, sadece alternatifleri bol, her akşam pilav yemek zorunda değiller

0|0
    0|0
  • Potansiyel gay olarak görüyorum. Çünkü çok yakışıklı olunca hepsi gay oluyor.

0|0
    0|0
  • hiç alakası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...