Bir kızın hoşuna gidecek herşeyi yapıyorum..tenis oynarım,bisiklet yaparım,dans ederim,seyahate çıkarım,

bir kızın hoşuna gidecek herşeyi yapıyorum..tenis oynarım,bisiklet yaparım,dans ederim,seyahate çıkarım,sinemaya giderim,sanattan ,politikadan,bilimden ,hayattan konuşmayı severim..ama gel gelelim ki yavşak biri değilim..illa küpe takıp ciks konuşup ortam mı yapmam gerekli..ben anlamadım bu işi..

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş kızları kazanmak için uğraşma bırak onlar seni kazansın ya ne kasıyorsun ki kendini sen genel kültür seviyeni geliştir kızdan çok ne var ?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• kendine uyanı bulman önemli herkesin her meziyetten anlaması gerekmez sen kızlar bana gelsin diyorsan onu bilemem ama gözüne hoş gelen bir hatuna git bu kız hoş bakim evet onunla olabilirim de git konuş ...

0|0
    0|0
  • sen bana gel bana.

0|0
    0|0
  • Sen şu viyanacı değilsin dimi

0|0
    0|0
    • viyanacı ne..?

• Senin gibi bir arkadaş daha vardı da oda kendince mükemmeldi viyanaya gidicektik ama yalnızdı gibi şeyler..yine sen misin dicektim o sandımda

• banada bir bisiklet yap olur mu :D sana kim dedi bir kız santtan politikan bilimden konuşmayı sver die yalan sölemiş.

0|0
    0|0
    • olduuu :O) yanlış taktik kurbanıyım :P

Erkekler Ne Diyor 8

• bak arkadaşım küpe takmanın nesi varmış bikerem te allahımyaa küpe takanalr kızlara hoş görünsün diye takmazlar bikerem bu bir tarzdır çizgidir neyse saen kendin ol eminimki snei doğrularınlada sevicek birisi çıkar ama öyle milleti yargılamayla biyere varamassın onuda diyim

0|0
    0|0
    • yargılamıyorum..ama gördüğüm şeyler böyle..bu tarz arkadaşların etrafında çok kız var...bu da güzel bişi..

• bak buda eşofman giymiş bunuda kızlar istememiş https://www.youtube.com/watch?v=rPuurN1rlPo

0|0
    0|0
  • Bisiklet yapman çok iyi

0|1
    0|0
  • yavşak olmak önemli aga :))

0|0
    1|0
  • adam haklı beyler.. illa psikopatmı olalım:)

0|0
    0|0
  • Yaptiklarinin ne ozelligi var ? Seni farkli kilan ne ?

Lan bakkal da konusuyor siyaset,politika,bilim.

Bisiklet yapmak ne mk bisiklet mi uretiyorsun ? Bisiklet surerim desene.

Yavsak diye bok attigin adamlar farkli ve dikkat cekici. SEN ise siradan basit ve banel bir adamsin. O yuzden onlar seksi hatunlarla takilirken sen hala osbir mos.

0|0
    0|0
  • Kusura bakmada arkadaş, bisiklet yapma olayını anlayamadım.Ondan kaçmasınlar senden.:)

0|0
    0|0
  • vala kız olsam bısıklet yapana verırdım dırekt olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...