Mini etek giyenler..

Sevgilisinin mini etek giymesini sorun etmeyen beyler için neler düşünüyorsunuz?

0|0
824

En İyi Erkek Görüşü

• Disarda giyemez. Benimle basbasa iken giyebilir

2|4
    1|4
    • neden giyemez,sen ağzının suyu akarak bakıyormuşsun ya elin kızlarına

• pembekurdela sence o milletin eteklisine bakıyor diye o zaman kızlarda erkekler bana baksın diyemi giyiyor sonuçta bu yani insan sevdiğini kıskanır ve kıskandığı için milletin bakmaması için mini etek giymesi saçma zaten erkek arkadaşı olan bir kız erkek arkadaşını seviyorsa neden başkasına kendini beğendirmek için etek falan ile uğraşsın amaç nedir ki değil mi yani seviyorsa erkeğininin istediği şekilde olur mini etek giymek bir insanı cool popüler yapmaz aksine farklı şeyler düşünülür

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• bir erkek mini etek giymesine karisiyorsa sevgilisinin v.s gercekten gorunen mahremini ve seni kimsenin gozu ile bile paylasmak istemediginden kaynaklanirken birde erkeklik hormonununda salgiladigi koruma kiskanma arzusunuda dusunerek davranislarina yansitmasi onu bu psikolojuye soktugunu dusunyorum ( bu sadce sevdigi veya kiz arkadasi değil kiz kardesi icinde gecerlidir )

1|0
    0|0
  • mini etek çok ilgi çeker .giyen bayanda rahat hareket edemez .diz üstü olsa daha şık ve rahat olabilir .şahsen bende izin vermem sevgilim veya eşime .kısa elbise de olsa mini boyda olmamalı .en yakışanı doğru ölçüde olan kıyafettir .yakışanı giymek her bayanı çekici ve güzel yapar .

1|0
    0|1
  • giymesini istemem ama illaki giyeceksede zorlamam

herkesin var bir dünyası

ama asıl soru su neden bunu merak ediyorsun

0|2
    1|0
    • Çünkü çevremde çok görüyorum ya evli olan ünlüler. Hanımlarını o tarz giydiriyorlar..

• Benim ne amaçla yapmadığımı bilemezsin. :)

• sende onun ne amacla yaptıgını bilemezsin sorunda bu saten

herkez herkezin hakkında konusuyor

bilmeden.

• Bu yaşanılan çevreye göre degisir. İzmir gibi bir yerde bunun tartismasi bile yapilmaz. Ancak daha muhafazakar bir şehirse ve sorun etmiyorsa sıkıntı var derim.

1|0
    1|1
  • giyime,kuşama karşı değilim... arkadaşların çoğu; etek giydirmem yazmış...

bence; sevgilim taşıdığı ve etek boyunu abartmadığı sürece giyebilir. Bırakın şu ayakları la, gidin İran'da yaşayın o zaman, istediğiniz gibi kızlar orada sizler için...

0|1
    1|0
  • Giyidirmem ki nerde olursa olsun dekolteli ve mini giydirmem

1|1
    1|1
  • her erkegini hormonlarinin vermis oldugu bir koruma kiskanma arzusu ve cok dogal yavru bir serce bile disini diger erkeklerden korumak icin nasil kavgalar ediyor dusunsene biz insanizz ve dusunebilen varliklariz

0|0
    0|0
  • flöt olduğun ciddi düşünmediğin bir insan giyerse sorun olmaz hatta adamın hoşun a gider ama ciddi düşündüğün biri asla giyemez

1|0
    0|0
  • eğer erkek kıskanmıyorsa elbet bir gün bırakıcağı içindir

1|1
    0|3
  • Yersiz yersiz giyerse sorun olur illa ki.. Kısalığıda önemli tabi

2|0
    0|1
  • mini etek giydiren okşatırda o miniden çıkan bacakları.ne düşünecem?öğrendin işte.

1|1
    1|1
  • Kıskançlık ile kısıtlamak arasında fark vardır yanlız onları birbirine karıştırmayın, giyim kuşama karışmak kısıtlamadır kıskançlık değil. Çok kısa giymediği için kısıtlamıyorum şahsen ben sevgilimi.

0|0
    0|0
  • benim aga bu erkek ne var, kim ne düşünüyomuş bir bakayım

1|0
    1|1
  • Bence Giymeli erkekler nasıl pantolon giyiyorsa kızlarda etek giymeli bence

0|0
    0|0
  • hacı yeri geldiğinde medeni olmak gerekır ama kişiye göre değişir la bu .

0|0
    0|0
  • Mini etek giydiren erkek, yarım erkektir:-)

2|2
    1|2
  • ılık erkek :P

1|1
    1|2
  • pek iyi şeyler düşünmüyorum

1|1
    1|1
  • aşmışlar onlar ama iyimi olmuş tartışılır

1|0
    0|2
  • Ben kıza etek giyme demem direk kızı değişirim öyle bir beyinle işim olmaz..

JK

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• askı memnudaki adnancığımdaki boyunuzdan sonra gelen en büyük boynunuzlulardan biri olduğunu düşünürüm :D nedemek taşıyabiliyorsa medeni olun falan biflan bunu kültürle ne lakası var benim hatun milletin içinde bacak sergileyecek oturuken tüm serveti meydana sökecek erkeğim diye dolancam bende peyyyhhh bildiğin boynuzludur bence o erkek yalnızken şortla dursun yanımda ama dısarda hanım hanımcık yürüsün isterdim bir erkek olsam :D :D

1|0
    0|0
  • seven erkek kıskanır eğer kıskanmıyorsa o mini eteği kendi giyip gezsin ne fark eder?

1|3
    2|4
    • Katılıyorum.

• hadi sevgilinin mini giyddirmemesini anladım da topuklu ayakkabı neden giydirmiyor onu analayamadım

• topuklu ayakkabı giyince yürüyüşe bir çekicilik geliyor o yüzden diye düşünüyorum ama hiç sormadım yargılamam neden diye o neyi yapma diyorsa onu yapmam

• Ben zaten mini etek giymiyorum. Ama ''istediğini giy'' derse durup biraz düşünürüm

2|3
    1|4
  • kıyafet öncelikle benim problemimdir kararlarıma saygı duymuyorsa benimle işi ne.. ya da benim onunla ne işim olur ..

0|2
    1|2
    • kararlarıma saygı duymuyorsa ne yaa o nasıl bir bakış açıcı. bu klişe laf pek zekanın ürünü değil. sevdiğin kadının götünü başını göstermek mi yani saygın erkek. karışmıcak kadında sergileye sergileye sanat galerisi gibi gezecek mi. biraz doğrularınızı gözden geçirin. yaşamak istediğiniz haayt uğruna mantıksızlıkları mantık dahilinde gibi göstermeyin... şaka gibi.

• erkek:hayat benim hayatım.istediğim kıza bakarım.sevgilim karışamaz.kararlarıma saygı duymuyorsa benimle işi ne.. ya da benim onunla ne işim olur ..

yazdıkların, böyle konuşan bir erkekle aynı mantığa denk geliyor.

• kıyafetle kıyasladığın şeye bak.. ergenlere yutturursun bunu sen((:

• Gayet normal bir sey ne var bunda? Kız taşıyabiliyorsa giyer..Sorun etmeyen erkeğe de normal insan gözüyle bakarim

0|2
    1|5
  • şahsen ben ederim sorun, o ne öyle be

2|4
    1|1
  • Benim keyfim istiyorsa kimse bişey diyemez.

1|2
    1|4
  • Gavat diyorum

1|1
    0|0
Yükleniyor...