Aldatıldım ve bana bunları söyledi.. Lütfen bir bakın..

Sevgilimi başka bir hesaptan denedim konuşmaya çalıştım ve ekledim. O ise başka bir afce linki attı bana bunu eklermsn die. ( asıl afcesnde bn ve reslerimiz var die başka face açmış 5 gün önce ) Şok oldum. Ekledim ve buluşmak istedim. Önce cam açtırmak istedim ve ilk ona açtırdım akrşımdaydı.. Sevdiğim adam, bana sadakats özleri verdiren adam... saniyeler sonra bni görmek istermsn dedim evet dedi. Ve camı kendime çevirdim. şok oldu. sen benim inandığım ve güvendiğim en son adamdın en son kendime verdiğim şanstın. teşekkür ederm deyip kapadım. saatler sonra bana şu mesajıa ttı. " Özür dilerim. Sana layık olamadım, değişmek istedim ama değişmem daha doğrusu değişemem..Benden adam olmaz bir bok olmaz. Sana layık olamadım seni hakedemedim. Değişmeye çok yaklaşmıştım seninle ama kendimi tutamadım. senin gibi bir kzın karşısında en dipteyim, yücelemem yükselemem. Beni benimle bırak, daha fazla nolur ezme karşinda. " dedi. ( arada benim ona ağır sözlerim vardı ve onun bana yzdıkları bu.

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• sana bısı solıyım mı o durumu bende yasatmaya yakın oldm neyden kaynaklı bılıo musun acıkcası eleman sıkılmıs ılıskınızden ve de bıraz ara vermek yenı heycan yasamak ıstıo ama ayrıldgnzda kopek gbı pısman olcak ( ornek ben ) bence affet ama bı sure snra lutfen baskasnı dusunme hemen .

0|0
    0|0
    • Affedemem.. Çünkü dün çok düşündüm . Ben ona karşı asla sıkboğaz davranmadım hep anlayış ve güleryüzle yaklaştım destek oldum yanında oldum. Bana bunu layık gördü, ve gözümün içine baka baka yalan söyledi. Açıkca bitirseydi tamam ama aldatma başka bişey ki o bana hep benim en örneğim babam asla onun gibi sevdiği kadını ve hayatındaki insanı aldatan bir adam olmam ben derdi. Bu sözden sonra o babasının oğluysa dönüşü yok.

• eger sen az bıle olsa cocukla barısmak ıstıosan bekle o sana kesın yazıcak n kdr pısman oldgnu gorceksın ve ılıskınz duzelcek yanı ınsallah :) harcamayın yasananları kendıne ıyı bak.

• Hayatıma bakıyorum onun beni ne hale getirdiğini ona dün söyledim değişmemek için son şansımdın ve artık zorlanıyorum die. kız arklarım vs iyiyim mutluyum.. Ama ona mutsuzluğumu asla göstermem artık. Çok teşekkür ederim..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• klasik acındırma duygusu

0|1
    0|0
  • cok gururluymus sevgilin

0|0
    0|0
    • Gurur mu.? Gururlu olsaydı önce ilişkimize dürüst olup böle bir sonu yakıştırmazdı

• işte zamanında saklasan samanları yemezsin o kamçıyı

• sadece çay mı muhallebiciye götürseydin

• Seni artik sevmiyorum demenin en kolay yolu

0|0
    0|0
    • Bilmem belkide öylerdir.. Birlikte bir film izlemiştik. adam çok çapkın bir genç ve kadınn birine aşık oluoo. ve sonunda kızı kaybedio bu huyu yüzünden.. Ve filmin sonunda br kare vardı. Onu kapak resmi yapmış. Filmin son karesiiii... die. Dicek bişeyim yok içimde iyi ne varsa harcadı inandığım en son adamdı gerçektende..

• bu dusuncelerin onun hakli oldugunu gosterir gercekten layik degilmis demek ki sana zaman her seyin ilacidir zamanla duzelirsin arkadaslarinin destegiyle

• ikinizden de bir cacık olmaz malesef..

0|0
    0|0
  • vay namıssız ırz düşmanı vay

0|0
    0|0
  • sana puanım 9 kanka

0|0
    0|0
  • siz eklediğinizde kimsiniz beni nerden tanıyorsunuz demedimi?

0|0
    0|0
    • hayır biraz zorladım konuşmaya bn y akın davrandım oda bu facemi kullanmıycam die diğer 5 günlük açılmış olan yeni face linkini verdi.

• Seviyorum ama olmaz. Bana babasını anlatıp onun gibi olmuycam vs vsss die hep hikayeeler anlatan bir adamla olmaz. Bitti gitti boşvber :)

• nekadar inandırıcı gelir size ama ben iyi yoldaymışım demekki sevdiğim bir kişiyi dışarı çıkıyım nerde olursam oluyum asla aldatmam

Kızlar Ne Diyor 6

• o kadar sıradan gelmeye başladı ki bu hikayeler, etrafımdan hiç duymadım ama sürekli benzer şeyler konuşuluyor burda

merak ediyorum sen neden böyle bir oyuna giriştin ve madem sonu böyle olacaktı neden üzülüyorsun? gerçekten anlayamıyorum

1|1
    1|0
    • Böyle bir oyuna giriştim çünkü içime bir şüphe düştü. sadık olduğum, asla kötü bişeyi yakışdırmadığım adam gerçekten de anlattığı sevdiğim adammıydı. Bunu bilmek istedim daha kötü olmadan.. Üzüldüğüm şey şu, bitmesi gitmesi vs vs değil. Üzüldüğüm şey benim içimeki bir iki temiz kalan umutlarım varsa sevgiye dair ona vermiştim. O benden onalrıda aldı ve bunu biliyordu.

• borcta yiğide kamcı atar valla

• kız arkadasa pastanede cay ısmarladım.

• oha ya çok sinirlendm iyi yapmışsın ama bravo bırak ne hali varsa görsn

1|0
    0|0
  • En iyisini Yapmışın

1|0
    0|0
  • daha önce defalarca aldatılan biri olarak sana şunu söylemliyim ki bu adam seni sevmior iyikide yakaladın beninin kibarcası bu. hiç bir mesajına ya da aramasına cevap verme .sen konuştukça sana güvendim falan dedikçe kendini bir bok sanmaya devam edicek.sil çıkar hayatından tammamen bir süre sora (bazen yıllar alıo :) köpek gibi pişman olucak ama sen o sırada onu çoktan bitirmiş olucaksın .

0|0
    0|0
  • Bende yaşadım aynısını :( Kendilerini kandırıyolar işte.

1|0
    0|0
    • .. Ne kötü dimi bile bile kendi cehennemine yürüyorsun..

• ya surda yazıyolar soktayım sevgilimzlew barışalım yoılar arıyolar gecmiş olsun psilik allahından bulsun canım benim üüzlme allaha havele et o birgun belasını bulur.

1|0
    0|0
    • İki dakikalık zevkine neleri mahbvetti. Bulmuş en son izlediğimiz film de ki ayrıolık karesini kapak resmi yapmış. filmin son karesi die.. Daha tokat gibi çok şey çarpıcak. Lütfen sende dikkat et gerçekten belli olmuyor insanalr..

• üzlme rabbim iyileri karsışlatırsın

Yükleniyor...