Okul hayatım bitmeden doyasıya son sene

üniversitede son senem şimdi ne yapsam kar geliyor.iş hayatına atılınca herkesin bana bakışı değişecek yok gece gelişimden giydiğim kıyafete şimdi genç deyip geçilse de seneye avukat denilecek muhtemelen o yüzden endişelerim başladı.

neyapsam da bu senemi doya doya geçirmiş olsam sonra ah vah demesem hadi mezunlar açıklasın :P

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• aynı dertten muzdaribim. Benim bir fikrim var bu konu hakkında ama maalesef türkiye'de olmamızdan mütevellit kafamdaki projeyi gerçek hayatta insanlara anlatamıyorum yanlış anlaşılmaya çok müsait ama kısaca bahsetmek gerekirse; çok kafa dengi, karşı cinsiyetten birini bulup bulunduğun şehrin imkanlarını sonuna kadar kullanabilmek. ancak bunu yaparken karşındaki kişi dışında hayatına kimseyi almamalısın ve onunla asla sevgili olmamalısın sistem bu şekilde işliyor. Çünkü ikisinden biri eksik olursa, örneğin hayatında başkası olursa tam uyum sağlanamaz, arada duygusal bir bağ olursa da kıskançlık, vs. gibi başka sorunlar devreye girer.

0|0
    0|0
    • toplum baskısı fikrimi örtpas etmeden belirteyim %100 aynı fikirdeyim.

• aynen çok geç hem de. bu dediğimi daha önceden bulup çalışmalara başlamalıydım. Zaten şimdi çoğu kişinin sevgilisi var o yüzden bulmak neredeyse imkansız ama yine de araştırıyorum belki bulursam 1 senem daha var. Ya da hazirana kadar işte bir ihtimal belki bulurum :)

• :D iyi şanslar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...