Mutlu olmayı nasıl becerebiliriz? (Öğrenmeye hepimizin çok ihtiyacı var sanırım.)

Diyelim ki, bir olay yaşadınız ve mutsuz oldunuz..

O gün kendinizi nasıl mutlu etmeye çalışırsınız ya da olaylardan ne yaparak uzaklaşmaya çalışırsınız?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• Sabır edilir.Mutsuzsun bu mutsuzluğun bünyene zarar olduğunu düşün seni zayıflattığını ve bünyeni çökeerttiğini başındaki saçlarının döküldüğünü yüzünün şeklinin değiştiğini karakterinin değiştiğini yani insanlığını değiştiğini düşünürrsen kafaya takmazsın takmayıncada eser geçersin ki buda sana zarar vermez. mutsuz derken yani ölüm cenaze hariç.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• zihnimi başka şeylerle meşgul ediyorum.mesela bir beklentim olumsuz sonuçlanmışsa bir siteden radyo tiyatrosu dinliyorum. 1 saat kadar sürüyor ve bütün sıkıntım uçup gidiyor..

1|0
    0|0
    • Hım, ilginç bir bakış açısı.

• tavsiye ederim.hem kendine zarar vermiosun hem kafa dağıtıyorsun. genel kültürün gelişiyor bu da cabası :)

• Doğru.

• ben anca bir tek seyde mutlu olabilrm .dogru salih takva sahibi kimsrlrle otrp sohpt ettimde gonlm ferahlnir

1|0
    0|0
  • arkadaşımı arar konuşurum anlatırım durumu en azından biriyle paylaştığın zaman rahatlıyorsun içine attığın zaman seni daha da üzüyor :/

1|0
    0|0
    • Haklısınız.

• Onu yapamıyoruz ama

• hemen yapamazsın zaten zaman alır bu ama yapmaya çalış bence o kadar yararını göreceksin ki misal ben öğrendim artık her durumda gülümsemeyi ve o kadar güçlüyüm ki artk bunu etrafımdan da duydum

• en fazla 2 gün takılırım olaya sonra kendiliğinden geçiyo bilmiyorum spora falan gidiyom zaten aklımdan çıkıyo dışarda takılıyorum arkadaşlarla öyle yani :)

1|0
    0|0
  • hiç bir şey beklemıyorum insanlardan hiç çıkarım içinde bir şey yapmıyorum hep mutlu oluyorum

1|0
    0|0
  • Ahahahahah ben herdaim mutluyum ahahahahah bundan kolay ne varkine beeee

1|0
    0|0
    • :))) Anlıyorum sizi.

• :))) Yoo mutluyum ama herzaman olamıyoruz tabii ki.

• Herzaman mutlu mesut bahtiyar olmak için iyi bir formul geliştirdim

• en buyuk zengınlık kotuseylerde bıle gulebılmektır tabı kotulugune baglı

1|0
    0|0
  • bkz. buzlu badem.

1|0
    0|0
  • olamıyorum ki bi, türlü

1|0
    0|0
  • Dostlarımla dertleşirim

1|0