İlk görüşte aşk var mıdır?

İlk görüş önemlidir haliyle...Peki bu bir aşk mıdır yoksa heves midir?

0|0
816

En İyi Erkek Görüşü

• İlk görüşte insan aşık olacağını hisseder sadece. Aşk olmaz. Bir kızla/erkekle tanışmadan onunla öpüşemezsin, sevgili olamazsın, evlenemezsin..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Aşk olsun heves olsun ne fark eder. İkiside bir süre sonra bitmiyor mu? Aşk dediğimiz olay bir anlık hormon yükselmesi olay bu kadar basit. Normal bir insanda her yükselen hormon bir süre sonra düşüşe geçer. Sonra bir bakmışsın ki aşk bitmiş

Saygılar...

0|0
    0|0
  • hoşlantıdır o.aşk ne zaman olur bilir misin?belli bir samimiyet kurarsın.sohbet muhabbet derken birgün gelir ve o an yaşanır.ilk öpüşme.orada bedenler yanarda yanar.bedenlerin ateşi dudaklara koşar ordan da kalbi yakmaya başlar.işte budur.

1|0
    0|0
  • ilk bakış allahtandır. gerisi kişilerin saflığına(temizliğine) ve bu bakışlara yüklediği anlamlara göre değişir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • ilk 7 saniyede alınan kararların. sonrasında alınan bütün kararları etkilediği bir gerçek. ilk bakışta etkilenmek gayet normal

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşka inanır mısın yoksa çıkıp tekrar mı geleyim :D :D :D

0|0
    1|0
  • Istek arzu elde edebilme duygusu vs vs hersey olabilir ama aşk değil

0|0
    0|0
  • İlk görüşte ne aşk oluyor ne heves sadece etkileniyorlar çok yaşadım bunu ve emin ol çok sürmüyor.

0|0
    0|0
  • eve gittiğinde gözlerini kapattığında gözleri gözlerinin önüne geliyorsa "aşk"tır bu :)

0|0
    0|0
  • özelliklede bence lise öncesi oluşan bişeydir çünkü ozmnlar daha tecrübesizizdir

0|0
    0|0
  • ben olduysam vardır kız cok guzeldı kıtlendım kaldım

0|0
    0|0
  • ilk goruste aska ınanır mısın

0|0
    0|0
  • ben ınanırım ama daha öyle bırı çıkadı o ayrı

0|0
    0|0
  • Genelde 2-3 gunluk bir heves

0|0
    0|0
  • Hoşlantı olablir ama aşk yoktur bence...!

0|0
    0|0
  • fiziksel çekim, hoşlanma, arzulamanın kişideki hissiyat yanılsamasıdır ve ilk sevişmede geçer.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• beynin 3 sn içinde salgıladığı bir salgı mıydı neydi o durum ya :D tamamen fiziksel yani etkileşim dediğimiz olay :D yoksa yıllardır bakıyoruz olmuyor da bir bakışta mı aşk olcak :D

1|0
    0|0
  • İlk görüşte kişi birbirini tanımıyor değil mi e dolayısıyla sırf görüntüyü beğeniyor e ona aşk deniliyorsa lafı uzatmanın manası olmaz. ;)

0|0
    0|0
  • beyenme :D

0|0
    1|0
  • ilk görüşte aşk yoktur etkilenmek vardır

0|0
    0|0
  • yok .

0|0
    0|0
  • Hevestir.

0|0
    0|0
  • ilk görüşte şık oldum..olmaması gereken birine..o da bana aynı öyle oldu.ama şartlar mı yoksa o mu beni bırakmak zorunda kaldı.yoksa yalandan mı sevdi bilmiyorum..o an dünyada bir ben bir o vardı sanki arkamız dönükken birbirimize bakmadan giderken aniden aynı anda arkamızı döner arkadan birbirimizi izlerken bulurduk.hep kavuşamıcaz derdi..o beni terketti..bizim evlenmemize çok engel vardı..onu hiç unutamıyorum.o beni bir çırpıda nasıl unuttu.hiç mi sevmedi..mantıklı düşünen biriydi.sonumuzu göremedim dedi..kafayı yemek üzereyim.hayattan hiç lezzet alamıyorum.ayrılırken ağladı.ee ağlıyosan ne bırakıyon demi :(((

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşkı yaşamış biriyim. hoşlanma falan değil öyle bir an ki o gördüğün anda dünya duruyor. etrafında kimse kalmıyor sadece o ve sen. başka ses duymuyorsun başka hiç bir şey görmüyorsun. bacakların titremesi seni sallarken kalbinin gümbürtüsünü dışardan duyacaklar sanıyorsun.

Tam 5 yıl bu aşkı ilk günkü yoğunluğunda yaşadım. Bir dahada ne öyle sevdim ne de öncesinde böyle bir şey yaşadım.

O yüz, o bakış, o ifade yıllarıma hayatıma kalbime öyle yerleşti ki şimdi aşk dediğimde aklıma gelen tek isim ve şimdi kapıdan girse yine çözülecek dizlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...