Ne yapmalıyım sizce?

Unv ilk sinifimn sınıfta birisi var kimseyle konusmuyor tanışmiyor en onde oturuyor inek desen degil derslere katiliyor sanki sinifi begenmemis gibi cool davraniyor ama yakisikli birisi yani boyle tek takilmaz onumdeki kiz simdiden hoslanmaya basliyor bende ilk gunden bos değilim sizce ne yapmaliyim

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Gündüzden hatırladım seni ama işim vardı yazamamıştım :))))))))))))))))

Dur çayımı içeyim ve dinlediğim şarkıyı da paylaşayım https://www.youtube.com/watch?v=kDBTow_laQ8

____________________________________________________________________________

Tabisi sende rahat olacaksın, ona karşı değil, ortam içinde girişken ol, seni farketsin yani, onun gözünden kaçmayacaktır bu tipler gözüyle dikizler etrafı :) Yani o sınıfta durmaya değer şeyler arar :) Eğer o olabilirsen daha ilerisi gelebilir.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hangi universte

0|0
    0|0
    • demekki cool biri

• Kitap okuyor falan ortami izliyor bazende sinifta bisi okuyor gulmuyor pek cozemedim

• Snde hızlı davran o zaman...

0|0
    0|0
  • hangi unv.

0|0
    0|0
  • diyelimki yakışıklı değil ama gine ağır başlı senin tabirinle cool kimsseyle konuşmuyor ginede dikkatini çekermiydi soruma dürüst cevap verebilirsen sana bir sır vereceğim

0|0
    0|0
    • Sınıfta var onlardan dikkatimi cekmedi bile ama o hemen gozume batti

• sende güzelsen sende onun dikkatini çekmişsindir merak etme hoşçakal

• hazırlık mısın yoksa 1.sınıf mı?

0|0
    0|0
  • Ver gitsin ya ..öteki tarafa gitmio zaten

0|0
    0|0
    • hazır aşkmı arıyon sen? sonrasıda şimdiside sana kalmış hoşlanırsan gidersin hoşlanmazsan uzarsın buraya sorulmaz bilem

• ya bırakın su hoslanma ayaklarını, bir önce arkadaş olmayı öğrenin sonra hoşlanırsınız. adam tek oturuyo mal mal bakacagınıza bir selam veripte tanısın . netice de sınıf arkadaşısınız illa , sevgili mi olcaksınız. :@

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ahaha sende onun hizasına en öne otur ama kimseyle konuşma cool takıl :D sanki kimse umrunda değilmiş burdakiler hala çocukmuş gibi triplere gir olgun olduğunu belli et çaktırmadan belki kendi gibi olduğun için sana ilgi duyabilir bu şekilde dikkatini çekebilirsin tıpkı onun senin dikkatini çektiği gibi ;)

0|0
    0|0
    • neden bu kadar zorlaştırıyosunuz işi, halbu ki naber dese yeter. :)

• Çocuğun boyu uzun ben beline geliyorum olmaz bu isss

• ahahahah hemde baaal gibi olur kızım erkekler boyu o kadar takmaz benim eskiden tamı tamına 2 metrelik bir sevgilim oldu ben 1.60 boyundayım ve çok da güzel anlaşıyorduk boyda hiiç sorun olmuyordu kafana takma böyle şeyleri :)

• Elini çabuk tutmalısınn

0|0
    0|0
Yükleniyor...