Eski sevgilim beni boynuzladı

benim 3 yıldır bir birlikteliğim vardı her gün tartışıyorduk ve barışıyorduk yine bir aydır ayrıyız bana benim hayatımda başka biri var dedi bende tamam mutluluklar gibisinden cümleler kurdum. ve bu eski sevgilim benim facebookumda kayıtlı beni hala silmedi whatsapptan beni bir engelleyip engeli geri kaldırıyor bir hatrımı soruyo sonra yine ben mutluyum diyor daha bana bu yaz evleneceğimizi söylüyordu. ve en son bana mesaj attı mervem beni affet ben damlayla mutluyum o kızla evlenicem allah aşkına ağlama böylesi daha iyi olucak sonra beni engelledi whatsapptan 2 gün sonra engeli kaldırdı. ve benim aklıma takılan soru şu 3 yıllık bir ilişkimizi 3 günlük tanıdığı kıza tercihmi edecek ?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Sende zeka olsa bu anlattıklarını sana yapan birini siler sen engeller asla konuşmazdın. Hiç mi kadınlık gururun onurun yok? Sakın bana seviyorum ama deme küfrederim. İnsanda onur denen bir özellik olmalı ve hiç birşey bunun önüne geçemez. Seviyorum demek sadece bahanedir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bazen böyle şeyler olur. sebebi şu ki başlangıçta da samimi degildir. senle evlenmek amacıyla degil takılmak amacıyla çıkmış olmalı. bunu her iki cinste sık sık yapar. kendi arkadaşlarımdan bilirim. erkekler daha çok yapar . yoksa 3günlügüne sevdiği birine insan sevgilisini degişemez demek ki sevmemiş kalpten. sen onun dugularına ve kalbine iyi bakmamışsın bence.

0|0
    0|0
  • sen hala sana döneceğini mi zannediyorsun? hadi diyelim ki döndü sende hiç bir şey olmamış gibi ilişkine kaldığın yerden devam mı edeceksin? yani bitmiş ilişkinin nesini sorguluyorsun?

1|0
    0|0
  • oyun oynuyor..! oyuna gelme, dik dur, üzülüyorsun fakat üzülmüyormuş gibi davranman gerekiyor... iyi bir piyes kurmuş. mantıklı ol, kalbini dinleme mantığınla hareket et... mutluluklar.

0|0
    1|0
  • valla bu saatten sonra sen hala onu düşünüyorsan pes diyorum.

0|0
    0|0
    • bende buna aşk diyor

• ama whatsappdan engelliyo sonra kaldırıyo ve bana mervem beni affet ediyo ben damla ile mutluyum ben şunu anlamadım eğer mutluysa bana neden mervem diyor? neden mesaj atma gereği duyuyo

• valla ben sevgilimi seviyor olsam ben damla ile mutluyum demem. ya da bir insan sevgilisini whatsapptan engellemez. sen hayal görüyorsun sana iki üç güzel söz söyledi diye gerçeklere değil de, inanmak istediklerine inanıyorsun. sonuçlarına katlanacak olanda sensin. ben artık pes ettim. senin durumunda olan en az 50 kişiyle saatlerce konuştum. sonuç yine bildiklerini yaptılar ve ben haklı çıktım.

• Sorunun yanitini cok duymak istiyorsan

EVET.

Haydi simdi sgit.

1|0
    0|0
  • Sende onu boynuzla.O nasil profil fotografi lan bu arada lcw katalog çekimlerindeki ergenler gibi

0|0
    0|0
  • Senden daha güzelini bulmuş demek.

1|0
    0|0
  • etmez sadece renk olsun istemiştir.

0|0
    0|0
  • eski sevgilin? boynuzlamak?

0|0
    1|0
  • Cevap veriyorum, evet.

1|0
    0|0
  • arkadaşım resmine baktım güzel birisinde niye vaz geçtiki. senden.. dur bakım senden alacanı almıştır o serefsiz baskasına yönelmiştir:

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Takma bence haklısın uzun süreli ilişkiniz olmuş ama bazen oluyo böyle şeyler sen takmayınca o dahada bzulurr böylelerinn götüüü fazla değer verdiğinden dolayı kalkar ...

0|0
    0|0
  • Boynuzu çoktan takmış

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabı, evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...