Sevdiğim insanı kendime aşık etmek istiyorum

Onunda bana ilgisi var hareketlerinden sözlerinden bakışlarından belli ama çok çekingen ne yapmalıyım da bana yakınlaşmasını sağlayabilmeliyim?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Tıpkı ben :)

o sohbet etmek için adım atamayacaktır. o yüzden sen at adımı, zaten onunla muhabbete başladığında çekinecektir, yine de sen onu sıkmadan ara ara muhabbet et ve samimiyetini görünce muhabbet etmeyi o isteyecek, samimi davranacağın için sana aşık olacaktır

0|0
    0|0
    • peki ne desem ki karşılaşınca ikimizde konuşmak istiyoruz ama tıkanıp kalıyoruz :)

• özelde devam etmek ister misin, çünkü bir gün değil bir süreç geçecektir denemelerde

• senin bir şey yapmana gerek yok gerçekten seni seviyorsa o zaten sana yaklaşır ilgi gösterir peşinden ayrılmaz

0|0
    0|0
  • kendın ol gerektığı kadar değer ver dürüst ol tamamdır

0|0
    0|0
  • ortak arkadaş varsa ona söyle o halleder :D

0|0
    0|0
    • aynı üni deyiz ama ortak arkadaşımız yok :(

sadece arada karşılaşıyoruz konuşuyoruz ama oda çok az

yanıma geliyor konuşmaya çalışıyor ama hemen kaçıp gider gibi gidiyor terslemiyorumda :(((

• o ve sen kaç yaşındasınız?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birşey yapma zaten yeterinde davetkar davranıyorsundur farkında olmadan birde gözüne sokmana gerek yok çekingen olması salak olduğu anlamına gelmez(: hoş davet etmesende gelir erkek milleti :D:D

0|0
    0|0
    • keşke gelse :D ya bir öğlen kantinde beraber tost yemeğe bile razıyım şuan o kadar aşık etti beni kendine eskiden sadece o peşimden koşuyorsu şimdi bende onu seviyorum ama işte bir türlü sevgili olamıyoruz :D

Yükleniyor...