Cocugunuz var diye ask sevgi saygi ve hic birseey olmayan esinizle evliliginizi surdururmusunuz

5 yillik evliyiz ve evliligimiz boyunca hep kavga tatsiLik surup gidiyor 3 gun iyi 5 gun kotuu artik cekemiyorum hayat boyuu kahrinii cekemiycem biliyorum ama arada cocuk var cocuk olmasa bir saniye durmayacagim ama dedigim gibi cocuk icin katlaniyorum sizce bu dogrumu neyapayim artik bunaldim bu durum dan siz olsaniz dusunun ne yaparsiniz cocugun biraz daha buyumesini beklermisiniz:S

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• çocugunun yanında kukla gibi duryosan yarardan çk zarar yapıyon çünkü tartışmalı bı ortam çocuk içn ararlı ama onu ruhen yetıştrmeyı calışıyosan ii ayrıca olmuşla ölmüşe care yoktr her koyun kendı bacagıından asılır evlenırke güle oynıya evlen sorumluga gelınce pes etmek bı yetışkıne yakışmaz zaten bu dünya eglenmelk dünya degıl acı tatlı hersıkıntın olcak unutmakı sıkıntılar ebedıyetındekı mutlulkgun anahtarı olabilr sabırla üstesınden gelırsen

0|1
    0|0
    • Yaaa haklisin haklisinda isde sandigin gibii degill isdee artik katlanamiyorumm ona hayatimda istemiyorumm onuu vede cocugum olmasa coktan davayi acardimdaa dedigim gibii.

• Binkere konustumm kotu aliskanliklarimiin olmamasi bizi bu hale soktuuu zatennn kotuu biseyler yapsaydim emin olll hic bisi busekilde olmazdii

• valla bilemıycem konu degişik sanırım bnce kimse yardımcı olamaz kendınz aşın bnce

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• -Evlilik bir sanattır. Kim kavga başlıyor ve neden? Neden çekemiyorsun? Bu sorula

ra cevap vermek gerekiyor. Beraber. Boşanmak kolaydır. Evliliği korumak zordur. Eğer kavgayı sen başlıyorsun bidaki evlilikte aynı hatayı yapmayacak mısın?

Sorun para mı yoksa başka bişey? Bunları tek tek ayıklamam lazım. Ve beraber. Burası one man stand up show değil. İki kişi evlendiler, iki kişi sorumlu.

Son olarak, psikoloğa başvurabilirsin. Bol şans!

0|1
    0|0
    • Yaa ne para ne pul hicniri degill sikintilarimiz ruhen ve bedenen uyumsuzluklar anlasamiyorum hicbir konudaa

• 5 ay ayri yasadik ilk iyidi simdi daha kotuu

• son çare: aile terapiste başvur bence. Sana profesyonel tarafından dese bu evlilik bitmişter o zaman bitir

• kesinlikle çocuğun büyümesi diycem ama,çocuğun huzurlu bir ortamda büyümesi de önemli

0|1
    0|1
    • Naber mine tabakası , katman seni ahahahahaha

• Allah yardımcınız olsun

• Amin saol

• Burda yazdigin gibi esinlede konusan

0|0
    0|0
    • Yuzlerce kez konustumm

• Evlilk cocuk kolay bir durum iyi taraflarinizi görün veya iki gün iyi 3 gün neden kötü oldunu düsünüp care ara ayrilmak yerine bence

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...