Sizce benden hoşlanıyor mu?

Çocukluktan beri tanıdığım biri var. Benden 1 yaş büyük. Babasının fotoğrafçısı var ama o bakıyo. Küçükken beni seviyordu babası gelinim filan diyodu dalga geçiyordu. Neyse geçen gün fotoğraf çıkarttırmaya gitim böyle baya yakın davrandı işte küçükken çok güzeldin gibilerinden. Bugünde fotoğraf çekilmeye gittim yanında oturuyordum fotoğraflara bakıyorduk 'aa ojene bakıyım' dedi elimi tuttu. Baktı baktı bıraktı sonra bir daha bakıyım bir dedi yine tuttu elimi. Bende konuyu değiştirmek için fotoğraflara bakıp niye bir gözüm büyük diğeri küçük çıkıyo dedim dibime kadar girdi gözlerime baktı yoo bak şimdi normal dedi gülümsedi. Tam çıkarken evlilikten açıldı konu işte bu yıl ünv kazanamazsan evlenirsin dedi dalga geçerek, ay yok hayatımı mahvedemem dedim, evlilik hayat mahvetmekmi diye sordu, doğru kişiyi bulursam tabiki değil dedim. Baktı suratıma bulursun doğru kişiyi, bakıyım bir ünv 4 yıl 1 yılda böyle katsan 23te evlenirsin dedi. E doğru kişi çıkıcakmı dedim gözlerime bakıp çıkar neden çıkmasın dedi. Ordan geçerken baya bakıyor, bir de twitterıma bakmış söyledi. Sizce hoşlanıyor mu hoşlanıyorsa nasıl konuşmaya başlıcam?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• çok uzun yazmışsın ya :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyordur bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve