Şimdi o mu haklı ben mi?

Bir çocuk vardı hoşlantım vardı ona karşı.İyi anlaşıyorduk.Az cok işte.neyse ben çok hoşlanıyodum ondan.oda belki bilemiyorum beni bir yere davet etmişti gitmemiştim.Çünkü ondan önce beni reddetmişti.Neyse bunlar çok önceydi.Sonra bigün sanaldan konusuyoruz yine.Bi konu açıldı dedim ki koç erkekleri çok sapıktır.Basladı sen benim koç oldugumu biliyosun nie böyle dedin şimdi.Ne sapıklıgımı gördün?genelde kızlar benim peşimden koşarlar kmseye karşı sapıklıgım yoktur dedi aynı bu sekıl.kala kaldım.neyse kusura ben o anlamda demedim senin koç oldugunubilmiyodum özür dilerim falan dedim.Özürüme hiç cevap vermedi.engelledim onu bende hangimiz haksısız?engelleyerek saçmalık mı yaptım?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence saçmalık yapmışsın engelleyerek :D

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • özür dilediğimde cevap yazmadı ama. kibirli havalı mal ya:S

• çıkmadık kı oyle konusuoduk :D

• Konuşcak yeni birisini bul sen de o zaman :D :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• İKİNİZİNDE DAHA İKİLİ İLİŞKİLER KONUSUNDA VE KARŞILIKLI İNASNİ MÜNASEBETLER KONUNDA ÇOK FIRIN EKMEK YEMESİ LAZIM. GENÇSİNİZOLUR BÖYLE ŞEYLER. Onu engelledin çönkü çok kızmıştın birdah görüşmemek içn degil de ondan daha böyük bir tepki koyup ona ders vermek istedin. sonraada pişman oldun.boşver gitsin ısrarcı olmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Evet sacmalik yapmissin hem sapik demissin ozur dilemissin ama engelleyerek sapik dedigini teyit etmissin gonlunu alman lazim ( bu arada nerden biliyon koc erkeklerinin sapik oldugunu ))

0|0
    0|0
  • saçmalık değilde şımarıklık yapmışsın haklıyken haksız duruma düşürmüşsün kendini birazda

0|0
    0|0
  • tabikide sacmalik hem suclu hem guclusun turk kizi nasil olcak bu is boyle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabi ki ben .

0|0
    0|0
Yükleniyor...