Uslup mu kur mu niyeti ne sizce?

Sevgilisi olan ve evlenmeyi planlayan bir iş arkadaşım bana karşı hep tatlı dillidir.iltifatlar eder.ama son zamanlarda dozu arttı.ona seslendiğim de "ha canım ya da söyle güzelim" diyor.bu gün beni telefonla aradığında telefonu açtığımda güzel bayan bir şey istiyorum senden dedi.ona kötü bir haber verdiğimde de sen benim moralimi bozacak şeyleri bana neden söylüyorsun azıcık düşünceli ol "biz bir elmanın iki yarısıyız" dedi.uslubu mu bu sizce yoksa kur mu yapıyor?ya da samimi mi?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Resmen bildiğin yavşıyo işte uzak durmalısın ondan bence :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana kur yapıyor... Bu açık ve net belli... Arada da uzak duruyormuş gibisinden davranıyor ama öyle değil... sana karşı ilgisi var...

Sen mesafeli ol bence veya sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • düpe düz sana yazıyor. ne üslubu. senden faydalanmak istiyo. arasıra böyle şeyler olur işarkadaşları arasında. sizi ofiste yalnız düşünemiyorum. kesin bişeyler olur.

0|0
    0|0
    • sık sık yalnız kalıyoruz ve kesinlikle sınırını biliyor.başkalarının yanında dibime kadar sokulsa da yalnızken karşımda ve mesafeli olmaya özen gösteriyor.

• oldukça ilginç bir tip. bu adamın burcu ne.kendini çevresinde kanıtlamaya çalışıyor da olabilir.

• ikizler:) aslında çapkın biri sicili kabarık.ama artık evlilik düşünüyorum o defterleri kapattım diyor ve biri ile görülmekten anılmaktan ödü kopuyor. yeni personel alınacak.bayan istiyoruz.sağda solda bayan istiyoruz deme sakın.ben korkuyorum dedi.kız arkadaşı duyar diye tedirgin.

• Çok tatlı insan diye nitelendirdiğimiz kişiliklerden.. Kibar ve pozitif. Senin en iyi sosyal arkadaşın olabilecek biri.

0|0
    0|0
  • Sana resmen kur yapıyor bu adam

0|0
    0|0
  • kur olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...