Bu durumu anlayamıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Okulda bir kizdan hoslaniyorum. Bugun yuz yuze konusmak istedim arkadas ortaminda fakat beceremedim. Kiz sevgilisinden benim ondan hoslandigimi ogrendikten 1 gun sonra ayrildi. Bundan birsey cikartmak istemiyorum ama bu kizin sevgilisi yani eski sevgilisi bugun birinden o biri benim arkadasim oluyor ki dedigim gibi eskisi benim arkadasimdan agir bir tokat yemis. Kiza bundan bahsettim fakat onun eskisini tanimiyorum gibi bahsettim. Kiz bunun uzerine kalkti gitti. Arkadasima hesap sormus. Ne oluyor anlamadim. Ayrica kizla konusmak istedim ve beni reddetti. Nasil oluyorda benden hatta tum okuldan tipsiz bir oglan o guzel kizi pesinden kosturuyor? Ayrica cocuk gibi davraniyor. Kizsa olgun ve alimli. Anlayamiyorum bu armudun iyisini ayilar yer kanunumudur?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• armudun iyisini ayılar yer güzel bir açıklama olmuş olgunluk diyorsun da aşk insanda ne olgunluk bırakıyor ne mantık :/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• açıkca söle hoşlandığını olursa olur olmazsa olmaz

0|0
    0|0
    • Dedigim gibi soylemeye gittim fakat simdi bu konuya girmek istemiyorum dedi.

• tamam ilgilenme bir süre yanında bulun ama ilgilenme kaçan kovalanır misali

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...