Sevgilimle aramızda geçen konuşma n'olursunuz yardım edin okuyun zor durumdayım...

Sevgilimle yeni çıkıyoruz. Aslında adını koymadık tam ama sevgili gibiyiz(gibiydik). Uzun zamandır bir arkadaşım sürekli "Şu çocuk bana bakıyor" diyordu sevgilim hakkında. Ben takmıyordum pek, kız ilişkimizi bilmiyor gizli tutuyoruz şimdilik. Ama bugün tekrar söyledi ve öyle bir anlattıkı inandım ve ona bir mesaj attım. Aşağdakiler aramızda geçen sohbet okursanız sevinirim:

Ben: Ben senin arkadaşlarına hiç baktım mı? Bakmadım ve bakmam. Arkadaşım gelip bana senin sürekli ona baktığını söylüyor çizgiyi aştın

O: Hangi s'refsiz o.. yalan söylüyor

(cevap vermedim)

O: Laan kim diyorum

O: Cevap vermezsen verme ona inanarak ne mal olduğunu anladım

Ben: Daha öncede söyledi kulak asmadım ama tekrarlayınca tepem attı.

O; Kim olduğunu şöyle

Ben: isim

O: bibbb bibbbb hayatımda hiç görmedim bibbbbbb yalancı biiiiiiiiib (birsuru küfür)

Ben: Ne olursa olsun bir kız hakkında böyle konuşamazsın sana yakışmıyor. O kızın birşeyden haberi yok sadece bana anlattı ona benzer birşey konuşuyorduk, böyle konuşmaya hakkın yok.

O: Umrumda değil tamam mı, yakışmıyorsa yakışmazsın, bir insan benim hakkımda yalan söylüyorsa susmam ha kız olsun ha erkek. Sende okadar aptalsın ki gözlerini kulaklarını kapayarak ona inanıyorsun, Defol git ne biçim insanlar var etrafımda hey Allahım!

Ben: Bende bu cevabı bekliyordum zaten. Defoluyorum büyür :)

O: Ok

Bi dahada yazmadı.. Ne yapmalıyım :( gerekten çok üzgünüm, ama kız sürekli anlatıyordu gülümsediğini vs. (benden önce) Güvenilir biri kız benden sonrada hala bakması ne kadar iğrenç...

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar küfür eden biriyle nasıl çıkabiliyorsunuz!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• erkek dediğin bir bayana küfür etmez ;)

0|0
    0|0
  • "Ne yapmaliyim :( "?

Bence doğru youtube'a gir cem yılmazın aldatan erkek skeçini izle. aynı o.

biz yalan söyleyemeyiz. hakalınıcada öfkeleniriz. olan tam olarak bu. kendin için en hayırlısını yapmışsın. düşünmeye değmez daha fazla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu ne odunluktur... bunun için bu kadar sinirleniyorsa başka kim bilir neler yapar uzak dur bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...