Sevgilini sırf geçmişi yüzünden terkeder miydin?

Bir kızla tanışıyorsun ama geçmişi parlak değil çok acı çekmiş aşk hayatında hatalar yapmış ama geçmişe çizgi çekmiş artık adam gibi evliliye varan bir ilişki istiyor sevmeyi tekrar aşık olmayı ona değer veren birini bulmayı çok istiyor, kız çok pişman artık mutlu olmak istiyor, siz onu yaptiğı hatalar yüzünden terk edermisiniz ? Yoksa onu olduğu gibi sever ömrünüzü onunla mı geçirirsiniz?
Güncellemeler:
Hepiniz güzel cevaplamışsınız, peki ona geçmişini hatırlatırmısınız sorularla falan onu suçlarmısınız kötüler misiniz yoksa geçmişi kapatırmısınız ? Yolun sonunda evlilik varsa.
Ben geçmişte biriyle birlikte oldum 4 sene sürdü ilişkimiz sonra bitti, onun dışında başka hatalarda ettim, ondan sonra biriyle tanıştım hayatımı cehenneme dönüştürdü iki sene boyunca yerin dibine soktu beni beni sahiplendikten sonra. Sonra ben senle evlenemen dedi arkasına bakmadan gitti.. Şimdi bu can nasıl dayanırkı bu acıya söyler misiniz ..
Benimle aynı durumda olan kızlara sesleniyorum lütfen ekleyin beni çok iyi anlayan aynı problemi yaşayan biriyle dertleşmeye çok ihtiyacım var

0|0
217

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Hangimizin geçmişi normal ki... Ayrıca geçmişinden dolayı terkedecek bir insan ile birlikte olmak da çok sağlıklı değil. İnsanlar doğru-yanlış, iyi-kötü bir hayat yaşarlar. Tabii evlenmek istediğini duyduğumda terkederdim ben o ayrı:)

0|0
    0|1
  • Açık konuşayım Kızın Ailesi beni % 5 ilgilendirir kızın temiz olması isterim ben sadık isem kıza benim hiç yanlışım olmadısa aşk hayatımda onunda olmasın bunu istemek en büyük hakkım ama demek istedim yasak ilişki falan anlata bildim mi

0|0
    0|0
  • Bir insan geçmişi ve geleceği ile bir bütündür . Seveceğim , evleneceğim kişinin geçmişide benimdir geleceğide . Dolayısıyla geçmişinde ne kadar nasıl hatalar yapıp sonrasında bu yapılan hatalar yanlışlar hakkında ne düşündüğü önemli . Kızların kendilerine mukayyet olmaları gerekiyor . Mesele benden önce başkasıyla ilişkiye girmiş ; öpüşmüş kişiyle yapamam . Bir erkeğin gücü huzuru mutluluğu eşidir . Bir erkek eşinin kendisinden başkalarıyla olduğunu düşündüğünde bu duygularından fire verir .

0|0
    0|0
    • Ama kızlar geçmişte her boku yiyen adamlarla evlenebiliyor..

• Şimdi yeni girdim siteye . Anlıyorum sizi . Yaşadıklarınızı kendinize dert edinmeyin ; yaşadıkalarınız sizin hatanızda olmayabilir . Üzmeyin kendinizi . Geçmiş geçmişte kalmıştır . Malesef bağzı zibidi erkekler sevgilim canım cicim diyip kandırıp sevgilim dediği kişiyi kullanabiliyor . Kızlarda sevgilim ayağına evlenmeden sevgilim dediği kişi ile eşle yaşanılacakları yaşamayı meşru , olağan , doğal zannedebiliyor . Üzücü ama yapacak bişey yoksada geçmişte yapılmış hatalarada üzülmek saçma .

• Yapmanız gereken yaşadıklarınızdan ; geçmişteki hatalarınızdan ders çıkararak daha doğru adımlar atarak kendinizi daha huzurlu ve mutlu kılmak .

• Geçmişten kasıt başkalarıyla yaşanan ilişki, beraberlikler ise bunun boyutu neler yaşandığı bir başkası için dert olmamalı. Adam mı öldürdün, yetim hakkı mı yedin? Özellikle kızlar erkeklere karşı bu geçmişlerinden utanma durumuna girmemeli. Bunu kadınlar açısından büyük bir handikap olarak görüyorum. Bir kadının kiminle ne yaptığından utanması ve erkeğin de bu konuda kendini hesap sormaya yetkili görmesi kadar sıkıntılı ve anlamsız bir durum yoktur...

0|0
    0|0
    • Senin gibi düşünen birisini istiyorum hayatımda isterse kölesi olurum yeterki ömür boyu hiç ayrılmasın yanımdan

• bunlar hep tecrube senın için ama erkeklerden nefret etme cünkü gidenler erkek degil adam bile degil degmez onlar için

1|0
    0|0
  • senı seven erkek senı alır ıster.. gecmısını sorarsa anlat.. ama kısa ve öz.. cok derıne ınme.. hemen cevap ver.. geveleme.. hata yaptım da deme.. ozaman sen yoktun o vardı.. ama sevdıgını soyle ona cok sevdıgını.. sevdıgını gorsun..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle en az onun kadar yaşadıkları da benim için değerli olurdu... Yaşadığı şey ne olursa olsun...

0|0
    0|0
  • Benim için benden öncesi değil benimleyken yaptıklarıdır.

Seviyorsam geçmişi sorgulamam ve sormam.

1|0
    0|0
  • o an reddetmeyi değil mutlu edebilmeyi düşünürüm. zaten birsuru acı çekmiş.

1|0
    0|0
  • o kızı sevmişsem olay bitmişdir

1|0
    0|0
    • asla kızı üzmeye degmez ben gelecege bakardım hep onun yanında olurdum bana tutulmasına saglardım el birligi ile gecmiş kötü anıları atlatırdık yeni sayfa acardık

teşekkürler güzel yorumlarınız için ;) teşekkür

• Keşke öyle bişi olsa

• :) aşkın nerden ne zaman nasıl gelecegi hiç billi olmuyor tam ümitleri kesdigin zaman hazırlıksız yakaldıgın zaman seni bulur

• Geçmişe önem veririm.

0|0
    0|0
  • terkederim

0|0
    0|0
  • geçmişe bağlı

0|0
    0|0
  • bence anlattığın kişi sensin

0|0
    0|0
  • geçmişini bilik kabullenmişsem niye yuzune vurayım ki zaten kabullenmişisim

1|0
    0|0
  • bak adı üstünde seversen samimiyetine güvenirsen ömür boyu bırakmazsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• geçmişiyle ilgili demagoji yapıyorsa basarım tekmeyi kız erkek farketmez.

0|0
    0|0
    • Haklısın keşke öyle yapsaymışım onu beni terketmeden.. Çok pişmanım.

• önemli olan kim olduğu değil kim olmayı seçtiği :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...