İnsanlar nasıl durmadan konuşabiliyorlar?

Şimdi ben çok asosyal biriyimde pek sosyal ortamlara gitmem gitsemde sessiz sessiz ya da yalnız bir şekilde bir köşede otururum bu yüzden arkadaşım da olmuyor pek.ama insanlar nasıl oturup saatlerce muhabbet edebiliyorlar? Geçen mesela bir bar'a gittim yalnız başına oturdum bir köşede, ama yanımdaki masada iki sevgili oturuyordu 2 saat boyunca susmadan muhabbet ettiler (ne konuştular duyamadım müzikten) şimdi bunlar 2 saat boyunca ne konuştu durmadan ya nereden buluyorlar bu kadar konuyu ve enerjiyi, konuştukları şeyler de eminim önemsiz şeylerdir.. Biraz da seviştiler tabi. Bana da kıskanmak düştü bana hep b*k düşsün bu hayatta zaten

0|0
90

En İyi Kız Görüşü

• yapı meselesi biraz

biraz ruh haline bağlı

biraz çevrene bağlı

kimi insan konuşkandır, çevresi ona göre beraber eğlenebiliyorlardır konuşacak bir şeyler bulabiliyorlardır

kimisi sessizdir sadece dinlemeyi tercih eder suskunluğa alıştıklarından diğerleri garip gelebiir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• boş seyler konuşuyorlarsa önemı yok zaman kaybı o zamn ne dıye üzülüyorsun bazen susmakta konuşmaktr anlamaktr yerıne göre konuşulur yerıne göre susulur

0|0
    0|0
    • Ben ama fazla sessizim bak o yüzden ne arkadaşım var ne sevgilim!

• bnde öleyım aynı kafadan bırını bulursan illakı konuşursun laf lafı acar

• Senin gibi birini bulcam!

• Ahahaha kıyamam ya son cümleye bak :)

Ya konu açılınca konuşuluyor işte ne bileyim.

0|0
    0|0
  • Olabiliyor tabii, konuşacak konuları varsa konuşurlar. Yeni sevgililerdir.

0|0
    0|0
  • bende genelde anlam vermem yalnızımdır pek konuşmam.ama elime fırsat geçtimi öyle lak lak ediyorumki

0|0
    0|0
  • Anlatacak bir şeylerin yok demek ki

0|0
    0|0
  • 2 sorudan sonra konu konuyu açıyo olağan gelişio

0|0
    0|0
  • Bende çok konuşurum. Bilmiyorum içgüdüsel.

0|0
    0|0
    • Sen çok tatlı çıkıyon resimlerde ya.

• Kumralım =)

• O da güzel <3 :))

• Ben çok konuşkanım mesela

0|0
    0|0
    • Saatlerce susmadan konuşurmusun sen de? Nasıl bıkmıyorsunuz ya. Senin şimdi arkadaş çevren de geniştir?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...