Nasıl konuşabilirim ?

20 yaşındayım hoşlandığım kız benden yaş olarak biraz büyük.Konuşmaya çekiniyorum çünkü ne düşüneceğini bilmiyorum.Aramızda 4 yaş var.Yaş problem olur mu ? Sizce ne yapmalıyım konuşmak için ?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• yaa benimde başıma geldi 5 yaş küçük biri ben baştan kabul etmedim..kaç kez konuşmayı bıraktık.arkadaş olmasınıda beceremedik.sonra o yaş nedeniyle evlilik teklifi ettiği sıralarda vazgeçti..başka nedenlerde vardı ama bu kadar seviyom derken bırakması bende büyük travma yaptı.ciddi değilsen kızdan uzak dur derim..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• eğer ki kız üniversite mezunu iş güç sahibiyse ondan uzak dur seni takmaz bile ama öğrenciyse ya da okumuyorsa o zaman birşeyler olabilir :)

0|0
    0|0
  • Ortam lazım ortak alan lazım. Ben de 21 yaşndayım unıvde sevgilimin biri 23 biri 25 yaşındaydı

0|0
    0|0
    • o zaman yaş problem olmaz demi ?

• önce iletişime geçmen lazım bir yerden başlaman lazım. bir yerden muhabbet kurmaya çalış diğer türlü gidip de "selamunaleykum ben senden hoşlanıyorum" bir anlamı olmaz diye dusunuyorum

• sağol teşekkür ederim.

Yükleniyor...