İlk defa istediğim tip birini buldum ama.....

Arkadaşlar lütfen okuyup yorum yapmanızı istiyorum..1 haftadır tanıltığım birisi var her şey çok hızlı ilerledi başka şehirden buraya gelmiş ailesi tarafından buraya gönderildi burda okuyor akrabalarında kalıyor nedeni de daha önce olduğu yerdeki sevgilisine parasını vermesi gece evden kaçıp yanına gitmesi birlikte uyumaları ailesi bunun hepsini öğreniyor..Kız buraya geldiğinde oğlan aldatıyor onu ve ondan soğuyor bitiriyor ama ne biliyim 1 yıl var ve bu bir yıl çok yakın geçmiş seks olmamış onu söyledi ne kadar doğru bilemem ama uzun sürmesinin nedeni ona zarar vericek bir şey yapmamasıymış öyle dedi bana unuttum artık sevmiyorum umrumda değil filan diyo en son birlikteyken aramıştı onla konuşurken bile saçımla oynuyordu.O zaman anlatmasını istedim o kadar yakın hissetmiyorum dedi anlattıktan sonra da tepki filan veremedim şimdi burda ve ona sahip çıkmam gerekiyor.Her zaman beni seviyo musun dediğimde bunun cevabını bilmiyorum diyordu ama dün seni gerçekten seviyorum dedi ama her gün kavga ediyorduk ilişkimiz 4 gün sürse 4 günde 6-7 kere ayrılmışızdır.Bana dışarı çıkma diyo yanımda erkekler olsa bile kızlar gelir diyo kendisi başkalarıyla konuşuyordu sadece zaman geçiyor diyo..Beni sevmediğini çok düşündüm ama ben bitirelim dediğimde bile konuşmaya devam ediyo şu saç modelini yapsana diye resimler atıyo müzikler dün geceden beri her şey çok iyiydi ama bugün arkadaş olduğumuzu biliyosun dimi dedi bende hayır tabikide sevgiliyiz sanıyordum dedim seni kaybetmek istemiyorum arkadaş olursak en azından biterse eski sevgilim demem dedi sonuçta her ilişki bitiyo ve ben bunu istemiyorum seni gerçekten seviyorum her şey aynı olucak sadece adı sevgili olmuycak dedi ben erkek olarak nasıl diyim güven eksikliği yaşadım ama sevmese devamını ettirmezdi ne biliyim çok dedim öyle eski sevgililerimden sıkılınca ayrılmak için üzülmesinler diye ama ben onlar bana tamam olalım dese cevap filan vermiyodum ki hala konuşmaya çalışıyo.Dün 2 saatlik uykuyla okula gitti bugün işte bunları konuştuk ben soğuktum uyumadan önce seni seviyorum diye mesaj gönderdi.Ben asla ona anlayışlı böyle ne biliyim bir şey dediğinde direk tamam diyicek eskiyi unutucak bir sevgili olamam onu çok seviyorum hemde ilk defa birisini ama ne yapmalıyım bilmiyorum..Kızlar olarak ne düşünürsünüz? birde erkek arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.Bana güvenmesini sağlamam gerek çünkü çok şey yaşadı ve güvenmemesi gayet doğal yanımdayken çok mutlu çok doğal çok tatlı öküz soğuyamıyorum da... ne yapıcam ben
Güncellemeler:
O çocuk bunu arıyor nasılsın gibisinedene bir anlaşma yapmışlar sadece 2-3 haftada bir arayıp kapatıyorlarmış ki buna katlanamıyorum

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş kalın herşeyi yapın birlikte ama erkeklerle konuşursa kizma o sana kizarsada bunun için sevgilim olmalısın de...inan bana benimde basima geldi hem sevgilimi hemde en iyi arkadaşimi kaybetmis oldum

1|1
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için yaşamış birisin ya ne biliyim sevmese ısrar etmez konuşmaya çalışmaz hani sen sevsen ve kaybetmemek için arkadaş olur musun yani böyle olmak ister misin ama yine her şeyime de karışmaya devam ediyo

• teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• o kız tam olarak ne istediğini bilmiyor ve o çocuktan da tam anlamıyla vazgeçmiş değil bence.. seninle olmak hoşuna gidiyor ve yanında kendini mutlu hissediyor ama seni tam anlamıyla sevmyr bence..

0|0
    0|0
    • peki sevdiğini nasıl anlayabilirim bu konuda bir düşüncen var mı teşekkür ederim yorumun için

• tesekkür ederim :)) evet biraz bekle hem onun davranışlarını da gözlemlemiş olrsun ama resimlerini hala saklaması bana çok tuhaf geldi açıkcası.. işkillendirdi.. neyse hakkında hayırlısı olur inş arkadaşım :)

• Ikinizde tam anlamıyla ne istediğinizi bilmiyo gibisiniz. Bu yüzden anlaşamadığınızı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • benim istediğim şey o onun istediği şey arkadaş kalmak saçma değil mi sence de seviyorum diyip bunu istemek böylelikle kaybetmiyceğini düşünmek

• istemesem ne biliyim ya şuan burda konu açıyor olur muydum? :D

• Bende asıl bu sebepten dolayı denemen gerekir diyorum.

• Saf.mısın işin olmasın onunla şimdiden saçına bile karışıyor

0|0
    0|0
  • ilk 1 hafta her şey çok güzel ilerler zaten

1|0
    0|0
    • sence arkadaş olarak devam etmelimiyim? belki ileride değişir çünkü seviyorum diyo yanımda da zaten öyle ama ne biliyim... bir şeyler eksik sanki

• sıkılmaya başlamışsınız

• sıkılmaya da başladım yani her gün kavga her gün üzüntü nereye kadar

• sana açık ve net şunu söyleyim bırak bu kızı sana bu kadar söylüyorum

1|0
    0|0
    • çok düşündüm ama yanımdaki tepkilerini düşününce ne biliyim aptal aşıklar gibi devam ediyorum

• ona karşı bir şeyler hissetsem neden senle oliyim diyo yani gerçekten güzel kız ve istese gerçekten çok fazla erkekle olabilir unutmak için benle oluyo olsa mesela

• bilemeyiz en yakınını bile tanıyamıyor insan

sen dikkatli ol bağlanmaktan vazgeç unutma kimse vazgeçilmez değildir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...