Kızları Kazanmanın Yolu...

Evet başlık açık ve net sanıyorum benim kız çevrem olmadı yakışıklı karizmatik çocuğum öyle derler çevremdekiler hepte kendımı sorgularım neden acaba hıc kız arkdasım yok diye...

Çocuk var tipi kayık ama kız çevresini görsen intihar edersin sizi kazanmanın yolları nelerdir ?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Eğlenceli ol fırlama ol kendine güven kız ortamından kızla çıkma alayına asıl hiç birine yüz verme tuttuğu göm kaçan kurtulsun

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ağır oturaklı ol bunu derken söylediğimi yanlış anlama yani kızlar genel de böyle sert,ağır,suratsız yapıda olan erkeklerden hoşlanırlar ( günümüz ergenlerinden söz etmiyorum ) yerine göre gülen ama çok abartmadan gülüşü güzel sakin gibi görünen ama sinirli bu tarzlar bayanların dikkatini daha çok çekiyor.Görünüşüne yansıtman gerekiyor bunları.Fiziki özelliklerin de mesela esmer,kirli sakallı,hafif kaslı bir vucut olacak bide söylediğim gibi davranırsan bence iyi olur :)

0|0
    0|0
  • para kazanma yolu der gıbı ne bu böle allahalla ya

0|0
    0|0
    • Hmm parayı kazanan kızıda kazanır

• Evlenelim mi ?

• :)))

Erkekler Ne Diyor 2

• Özgüven olcak gerisi hikaye ama bu dediğim tabi max 25 yaşına kadar o yaştan sonra özgüven yanında Güzel bir işin olacak bir ton kızla çıkıp napıcaksın ya da bir sürü cevrende kız olsa napcaksın bir tane olsun temiz olsun

0|0
    0|0
  • aynen kardeşim o tipler kızları kaldırıyo ama o kayık dediğin adamda para artık p..çlik makine gibi çene var girişkenlik var kızlarda bu erkekere bakıyo en azından k..şarlar yani ortam kızları sende yırttık ol sanada baksınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...