Neden hiç sevgilim olmadı ?

23 yaşıma geldim kız eli tutmadım daha neden bende anlamyırum saygılı ve beyefendiyim ama olmadı işte bende size sorayım dedim neden olmadı acaba
Güncellemeler:
malesefki kızlar kezbon olmuş dünya yalan olmuş
işte öyle bu gidişle evde kalacam
çeyizim küflenecek

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim de nereden baksan 10 yıllık bir arkadaşım var. 27 yaşında bir beyefendi kendisi. Eline kız eli değdi, kısa süreli flörtleri de oldu ama ilişki baabında sıfır. Siz dünyaya basireti bağlanmış mı geliyorsunuz, ne yapıyorsunuz bilmiyorum :) Mesela o kızın ilgisini çekeceğim diye olmadığım biri gibi davranamam diyor, kızlar kendisine gelsin diye bekliyor. Ama 20 yıldır bekliyor yani :D Bence inat etmemek lazım. Muhakkak ki olmadığın gibi davranmayacaksın ama az biraz flört etmeyi de öğrenin yahu, yazık. O da çok sevecen, pırlanta gibi bir çocuk. Kimi sevdiyse, hoşlandıysa olmuyor çünkü yol yordam bilmiyor, öğrenmeyi de reddediyor. Yazık, üzülüyorum :(

1|0
    0|0
  • 0|2
    1|2
  • secıcısındır yoksa çirkin güzel zengın fakır sosyal asosyal bunların önemı hiç yok cevrede göryom bıraz şans kader kısmet işte bıde secıcı isen çk fazla o yüzdendr

0|0
    0|0
  • olur olur :)

0|1
    0|0
  • acele etme :)

0|0
    0|0
  • bende cok hanımefendıyım benımde oklmadı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tipinde normal kardeşim senin biraz çene çalışman gerek demekki azın laf yapmıyor

0|0
    0|0
  • çeyiz ne olum kız mısın :D burada kaybediyorsun sanım konuşmanda sorun var =)

0|0
    0|0
  • Kızlar beyfendi erkekleri sevmezki sen hiç beyfendi efendi bir erkegin yanında kız gördün mü

0|0
    0|0
  • Herşey kısmet.

0|1
    0|0
  • beyefendilikten kaybediyoruz biz kardeş

0|1
    0|0
  • allah başka dert vermesin :)

0|1
    0|0
  • seni tanımıyoruz