Kızlar beyefendi mi çapkın mı?

Kızlar beyefendi olan mı yoksa çapkın olan erkek mi daha çekicidir?

Esmer Erkek mi sarışın erkek mi daha çekici.?
Güncellemeler:
şöyle yürüyüşünden oturuşu ve kalkışından bakıp ta bu adam asil biri tam bir beyefendi diye içinizin ısındıgıoldu mu?

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Allah kimi nasip ederse ama bana göre beyefendi ağırbaşlı erkekler hep çekici gelmiştir

0|0
    0|0
  • Beyfendi, ağırbaşlı erkekler her zaman bir bayana hoş gelir ve Tabi esmer olması şartıyla :))

0|0
    0|0
    • deneyimsel olark söylemeliyim ki beyefendilik pek para etmiyoo.

sen hangi devirde yaşıyorsun şuan hangi kente yaşıyorsun bilmiyorum ama ben İstanbul için söyledim.

• Eğer ciddi güzel bir ilişki istiyorsan beyefendi-hanımefendi birini bulucaksın. Takıldığın cevreden kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Her yerde düzgün insanlar vardır mutlaka..

• Hayne şu güzelliğin yanına kara kıllı esmer kro tipli yazık

• Varsa bir esmer beyefendi, alabilirim. :)

0|1
    0|0
  • Umm sarışın favorim kumralda iyi

0|0
    0|0
  • cepte gibide hissettirmesin.:D:D kumral.

0|0
    0|0
  • Sarışın Capkin çekici :)

0|0
    0|1
  • BEYEFENDILERDEN HOSLANIRIM BEN COK CALISAN BI KADINIM BIRAKIP NÇBETE GIDINCE ALDATMASIN BENI :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yazılanların hepsinin terslenmiş halini kabul et sen aga ;)

0|1
    1|0
    • Süpersin. senin memlket neresi? bu insan kesin dogulu ve ya iç anadolu tarafından bir yerdendir.

• meleketle ne alakası var müdür Türk kızları böyle serseri severler demiyorum ama. Serseri huyuna çabuk kanarlar. Çünkü bu tipler daha atılgan daha sosyal daha enerjik olurlar kandırmasını iyi bilirler ;) Ankaradayım bu arada

Yükleniyor...