Havalar soğudu , sokakta yaşayan pati patileri unutmayalım

Sevgili ks üyeleri hayvan dostları ,yazın hepimiz sıcak havalardan dolayı kapımızın önüne su ve yiyecek bıraktık.Şimdide kış geliyor ve havalar çok soğumaya başladı.Pati patiler ağır geçecek bu kış şartlarında üşememesi için pratik barınaklar yapılabiliyor.Aşağıdaki linkte pratik olarak barınağın nasıl yapıldığı anlatılıyor.Gücü yeten ks üyeleri sizde birer tane yapmak isterseniz link aşağıda.

link
Güncellemeler:
Hepimiz elimizden geleni yapalım gerçekten bu kış çok sert geçecek barınak yapabilen barınak yapsın, yapamayan hiç değilse yiyecek birşeyler koysun.

0|0
124

En İyi Kız Görüşü

• Asla unutmayız onlar da bir canlı sonuçta. link böyle otomatik suluklarımız var belli başlı yerlerde sağolsun bazı belediyeler koymuş. Bizde zaten sitemizin önünde bir köşede kedilerimizi toplayıp besliyoruz. Hasta hayvanları tedavi ettiriyoruz. Benimde kedim var çünkü onların dilinden gayet iyi anlıyorum. Allah böyle kedileri açta açıkta bırakmayan herkesten razı olsun gerçekten çok büyük sevaba giriyorlar..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Şu siteye üye olduğumdan beri gördüğüm en güzel soru/paylaşım.Zaten sokakta her gördüğüm hayvana bir şekilde yardım ederim ama soğuk havalarda bunu yapmak zorlaşıyor.Bahçeli bir evde oturuyorum ve linkteki gibi barınaklar için yerim var mutlaka yapacağım teşekkür ederim sana da bunun için.

0|1
    0|0
  • ben sokakta gordgm her hywna yardm ederm :)) hemen yemek su gotururm.. veya evden uzaktysam en azndan bakkaldan bskuvı kek su falan alr ole beslerm :)) haywnlar ozellklede kopekler cok tatlı yaaaa :)))

0|1
    0|0
  • Güzel düşünülmüş birşey imkanım olsa apmak isterdim. Bir tane pati patiye kaynanamlar bakıyor henüz yavru minik :D

0|1
    0|0
  • ne gsl br fikir

0|1
    0|0
  • bravo çok iyi bir başlık ve içerik olmuş..

0|1
    0|0
  • böyle üyeleri çok seviyorum

0|1
    0|0
  • bizim sokaklarda hic pati pati yok.

0|0
    0|0
  • Benim belediyeye resmen çemkirerek zorla koydurttuğum kedi evlerini bile kaldırttılar. :(

0|1
    0|0
  • Ben yapmıştım geçen yıl, belediyeden alıp götürmüşler.

Sorunu güncelleyerek soru sorarsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Kuslarıda unutmayınız. Karda sogukta yagmurda yem bulmaları zor oluyor. Herkes camının veya balkonunun önüne bır avuc ekmek kırıntısı koyabılır. Soru ıcın tesekkurler.

2|0
    0|0
    • Kedileri sevmiyorum ama her arkadaşımın kedisi ile fotoğrafım var. Ben de beni anlamadım.

• mesajın kapalı :(

• Mesajin kapali diye uyarmis insanlar seni. Neden hala daha mesaj atarken kendi kutunu kapatiyorsun ki? Ayarlardan duzeltirsen, belki cevap verebiliriz.

• Soruna 5 yıldız verdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Barınak çok güzel ve yapımı kolay benimde ihtiyacım vardı öncelikle paylaştın için teşekkürler.Benim iki kedim var biri yavru birisi abisi büyük.Şu an onları terasta besliyorum fakat evde durmuyorlar.Bu kulube güzel ama kapısını nasıl yapıcam açılıp kapanması lazım.Gece sokak köpekleri gelip saldıyorlar annelerinide parçalamışlardı zaten.Geceleri köpekleri ben kovalıyorum çok köpek oluyo.Kapısını nasıl yapabilirim bir fikrin var mı ?

0|1
    0|0
  • Harikasın dostum Allah razı olsun, bunu kesin yaparım ben maliyeti felanda yok, basit yapmıda pratik, az 10 dakika uğraşacağımız birşey bir hayvan belki bütün kış rahat edicek.

0|0
    0|0
  • Amk sokakta ben yaşasam beni unutursunuz o hayvanları unutmazsınız

0|0
    0|0
  • Evet geçen sene karton kutudan yapmıştım böyle bir şey. Bu daha iyimiş ama. İçine gazete kağıtları ve öğütülmüş kağıt parçaları da koyarsak -üstübü gibi- daha sıcak ve yatılası olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...