2015 GREENCARD Başvuruları başladı!!!!!!!!!!

Evet arkadaşlar 2 Ekim ve 1 Kasım aralarında yapılacak başvurular açıldı.

Aracı firmaya gerek yok direk ulusal siteden siz başvuru yapacaksınız...

Türkiye doğumlu kişiler için başvuruda sıkıntı yok Türkiye Vatandaşlarını kabul etmektedirler..

En az Lise mezunu olmanız gerekmektedir.

Buradaki güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz :

link

Türkçe Klavuz yapmışlar birde incelemek isteyenlere :

link

Ben başvurumu yaptım, sizler içinde hayırlı olsun.

Kimler başvuru yapacak ? ve GreenCard hakkında neler düşünüyorsunuz ?

1|0
41

En İyi Kız Görüşü

• 2014 ne zaman bitti ki?

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kabul edilmediğinde ilerde seyehat amaçlı vize almaya çalışırken sıkıntı yaşayacağını biliyorsundur umarım (:

0|0
    0|0
    • Avrupa da oturma iznim var zaten varsın amerika ya gidemeyim (:

• Evet çekiliş. Ama benim bahsetmek istediğim, bu başvurusu reddedilen adamların vize alma şansının da müthiş derecede düştüğü. Net.

• Yalnızca şu konuda katılıyorum size. Formu yalnış doldurulursa ya da hatalı fotoğraf doldurulursa red alır böylelikle sicilde sıkıntı olabilir. Ama formu doğru doldurup, fotoğrafı doğru doldurup çıkmaz ise herhangi bir sorun olmayacaktır.

• Başvurmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ne ise yarıyor ? Ben bilmiyorum da

0|0
    0|0
    • Amerika'da ömür boyu oturma yaşama ve çalışma hakkı veriyor kazanırsanız

Erkekler Ne Diyor 1

• Vize sicilinizi berbat derecede etkiler bunların reddi. Bunlar çocuk oyuncağı değil. Aman dikkat.

1|0
    0|0
    • Avrupa da oturma iznim var zaten varsın amerika ya gidemeyim (:

• Yalnızca şu konuda katılıyorum size. Formu yalnış doldurulursa ya da hatalı fotoğraf doldurulursa red alır böylelikle sicilde sıkıntı olabilir. Ama formu doğru doldurup, fotoğrafı doğru doldurup çıkmaz ise herhangi bir sorun olmayacaktır.

• Arkadaşım sen kesinlikle acente adamısın.. :D Kopyala yapıştır mesajlar falan.. Avrupa'da bile vize geçmişine bakıyor adamlar, sen hala gelmişsin formu yanlış doldurursa hatalı fotoğraf vs. sığ sığ konulardan bahsediyorsun.

Yükleniyor...