Acaba hoslaniyo mu yoksa arkadas olarak mi goruyor

Birinden hoslaniyorum ama o beni arkadas olarak mi goruyor yoksa hoslaniyor mu bilmiyorum bazen derste gelip yanima oturuyor ben muhabbet etmesem etmiyor ama bazen baktigini da goruyorum..

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece senin yanına oturan bir erkek olduğu için mi ona karşı bu tarz hislerin var? Yoksa onu cinsel, zihinsel ve duygusal yönden arzu ediyor musun? Onun sana karşı hislerini ölçmeye çalış ama objektif ol! Sana davranışlarında senden hoşlandığını belli eden işaretler yakalarsan, o zaman duygularını açabilirsin.

Eğer kararsızsan, önce bir ağzını ara bakalım. Hoşlandığı ve açılamadığı biri olup olmadığını sor. Bazen hiç ummadığı insanlardan olumlu cevap alabileceğini söyle ve bak bakalım ne tarz bir yanıt verecek. Dediğin gibi senden uzaklaşması da mümkün ama bazen bunu denemeye değer. Kararı verecek olan sensin!

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yaw bu flört sorularını hep kızlar soruyor lan erkekler nerdesinz hangi deliğe kaçtınız :S öyle sen o bikere sewdiyse seni ikide saçmalar konus herseyini bilmek ister sana sahip olamk ister erkeklerde sahip olma duygsu wardır ee osenle konuşmuyormuss seni sewmiyo maleseff:((

0|0
    0|0
  • arkadas olarak görüyor

0|0
    0|0
  • arkadas gibi .

0|0
    0|0
  • poposunu mıncıkla anlarsın

0|0
    0|0
  • bilemeyız bı ne bılelım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunlar normal şeyler bilemeyiz

0|0
    0|0
  • yazı tura at bence. yazı gelırse hoslanıyor, tura gelırse senı arkadası olarak goruyordur.

0|0
    0|0
  • arkadaş olarak görüyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...