Kapat

15 yıllık arkadaşımla düşman olduk sanki.

bir sevgili edindi onu benden kıskanmaya başladı sanki. face şifresini sevgilisine vermiş tatil planı yapıyorduk ben pansiyonda kalmak istemedim rahat edemem diye otel olsun herkesin odası ayrı olsun istedim. bana ne dedi biliyormusunuz. Erkek arkadaşım yazdıklarını okuyor diye namuslu ayaklarına yatma. ne demek istediğini anlamışsınızdır. Ben onun sevgilisinin gözüne girmeye çalışıyormuşum ki ben gerçektende rahat edemem neden onun sevgilisiyle pansiyonda kalayım. ev gibi tutmak istedi kabul etmedim. Benimde sevgilim var bu arada . beraber tatile gittik otelde kaldık gayet güzel geçti. <bunun sevgilisi bizim resimleri çekmişti faceden resimlerimi istedim. şifreleri birbirlerinde var benimle konuştu diye kavga etmişler ve beni sevgilisinin facesinden engelleyip çıkardı. benim sevgilimde onda ekli iki senedir birkere sormadım ne konuştunuz. benimkini halk oyunları gösterisine dahi çağırmıştı ben gidememiştim ,gitti izledi tek kelime etmedim. çünkü ben onun gibi fesat pis yürekli değilim. Şimdi bana ne yol önerirsiniz? yardım bekliyorum.
Güncellemeler:
bunun sevgilisi bizim resimleri çekmişti faceden resimlerimi istedim. şifreleri birbirlerinde var benimle konuştu diye kavga etmişler ve beni sevgilisinin facesinden engelleyip çıkardı. benim sevgilimde onda ekli iki senedir birkere sormadım ne konuştunuz. benimkini halk oyunları gösterisine dahi çağırmıştı ben gidememiştim ,gitti izledi tek kelime etmedim. çünkü ben onun gibi fesat pis yürekli değilim. Şimdi bana ne yol önerirsiniz? yardım bekliyorum.

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Ben takmıyorum böyle şeyleri, ne kadar değer verirsen birine ancak o kadar üzebilir seni. Evleneceğim kadın ve sahip olacağım çocukların dışındaki hiç kimsenin yaptığı bişeye üzülmem, herkesten herşeyi beklerim; ayrıca normal de karşılarım. çünkü normal bişey, insanın fıtratı böyle.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben bu durumda şunu düşünürüm

Çok fesatça olabilir ama insan kendi yaptıgını başkasından beklermiş... Bu ayrı konu...

Ayriyetten yapacağın belli, en baştan onun sevgilisiyle iletişimi keseceksin, madem hoşlanmıyor bitsin iletişim, bununla beraber konuş sevgilinle onla da kessin iletişimi sorun çıkmaz böylece...

Böyle çocukça triplere gerek yok yani çok saçma... Özgüveni yok bu az buçuk belli birşey... Sen kendini geri çek bence, büyüklük sende kalsın

0|0
    0|0
    • Zaten bende öyle yaptım. sevgilisi askere gidiyordu beni aradılar çocuk arkadan konuşuyor dışarda oturuyorlarmış gelsinler şuradayız diye konuşuyor. gene onlar çağırıp ısrar ediyor gelin diye anlamış değilim.

• Bi kere daha öyle çagırırsa koy tavrını böyle böyle çagırmayın diye.. Gerekirse aralar bozulsun bence... Çünkü iyice cılkı çıkmış yani...

• Bence o senin arkadaşın olmamış hiçbir zaman sadece senin yanında yer edinmiş kendisine.

Ya da insanın zikri ne ise fikride odur derler ya, o senin sevgilinden falan hoşlanmışsa zamanında şimdi aynı olayı senin yapacağını düşünmüş olabilir...

0|0
    0|0
    • Evet arkadaş değil herkes benimle ilgilensin beni sevsin, derdi o sadece. çocukta bundan 4 yaş küçük.

• Boşver o zaman üzülme bile. O pişman olur birgün sevgili için 15 yıllık arkadaşına yaptıklarına ama seni aynı yerde aynı şekilde bulabilirmi bilmiyorum. Kıskanç bu kız kıskanç takma sen onu...:)))

• :)) alemsin

• "Sevgiler geçicidir arkadaşlık baki" günümüzde ilişkiler gelip geçici oldu aşkı dediğin insandan bir bakmışsın nefret ederek ayrılmışsın ama arkadaşınla hep arkadaşsındır ilerde kıymetini anlar

0|0
    0|0
  • Kız buldumcuktur. Soru ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorun ne biliyomusun sorun senin ona hala arkadaşım demen.Bana o cümleyi arkadaşı geçtim kardeşim kursa bidaha yüzüne bakmam.

Al sevgilini g.tüne sok de bidahada muhattap olma bu nasıl bir yavşaklıktır ya.

2|0
    0|0
    • onu dediğinde tatile gitmemem gerekirdi aslında.

• anlıyorum ama onun için çok kolay seni rencide edip kalbini kırmak şuan arkadaşlığını devam ettirmen vefa değil enayilik olur sen bilirsin

• yok bbirde üstüne negelleyen o olmuş ben bütün kinimi kusunca iişine gelmedi. Ben adım atmam zaten soğudum. teşekkür ederim yardımın için.sağol

• yaptigi gercekten ayip..arkadas dedigin böyle seyler düsünmicek.. görüsme bile

0|0
    0|0
  • görüşme bile.

0|0
    0|0
    • Zor oluyor işte çoğu zamanımız birlikte geçerdi. Ama çok içim soğudu ona.

• En uyuz olduğum tiplerdir sevgilisini bulunca arkadaşını satanlar.

Yükleniyor...