Reddedilmek nasıl bir şey?

Arkadaşlar,karşı cinse ''seni seviyorum,seninle çıkalımm mı''falan dediğinizde hiç red edildiniz mi,eğer edildiyseniz nasıl bir duygu?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• "Çıkalım mı?" gibi bir soru çok abes. Yani bir ilişki, tek bir soruya evet / hayır demekle başlayacak bir şey değil. Zamanın akışında kendi kendine olur. O soru olursa da, simgesel kalır. Anlamı olmaz yani.

Karşı cinsten biriyle birlikte geçirdiğiniz zaman sıkıcı ise, uyumunuz yoksa, sohbet edemiyorsanız, gülmüyorsanız düşünmüyorsanız, aranızda bir alışveriş olmuyorsa, beklentiler farklı demektir. Bunlarla yüzleştiğinde "Yok bu kızla olmayacak" dersin, hayal kırıklığı olabilir tabii ki ama realistlik iyidir

Sizdeki "teklif etmek reddedilmek" durumu ile benim hayatımdaki "umut bağlanıp beklentileri karşılamayan kızla yüzleşmek" durumu aynı kapıya çıkıyor: Moral bozukluğu. Kötü bir duygu ama hayatta daha önemli şeyler var, önümüze bakıyoruz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kimseye seni seviyorum seninle çıkallım mı demedim :D :D

2|0
    0|0
  • Demedim kimseye çıkalım falan diye.

0|0
    0|0
  • bir kadın olarak 2 kez reddedildim birisi bana aşık olma üzülürsün çile çekersin sadık bir adam değilim dedi diğeri de çok yoğun çalıştığını hak ettiğim ilgiyi gösteremeyeceğini söyledi.

ikisiyle de çok sık birlikte zaman geçiriyorduk üstelik de aşık gibi davranıyordu. sanırım niyet başkaydı.

kırıldım ve incindim üstelik ikisi de bunu söylediği halde uzakşamaya çalışmama izin vermek istemedi. ya madem istemiyorsun görüşmeyelim neden hala arkadaşlık yürütmek derdindesin dedim öyle işte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilmiyorum hiç red cevabı almadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...