Eski sevgiliyi rüyada görmek , rüya yorumlayabilen arkadaşlar bakabilir mi ?

Arkadaşlar sevgilimle ayrılalı tam 1 ay oldu . İlk ayrıldığımız hafta çok kötüydüm ama zamanla toparlandım . Yani bilinçaltı meselesi olsaydı ilk ayrıldığımız haftalar görmez miydim onu ? Rüyamı tam hatırlamıyorum ama parça pinçık anlatmaya çalışacağım :)

Rüyamda sevgilimle ben beyazlar içindeydik . Ben beyaz uçuş uçuş bir elbise giymiştim , o da beyaz bir takım . bir masmavi deniz kenarında oluyoruz bir herkes kendi evinin odasında oluyor . masmavi deniz kenarında olduğumuz sahneleri hatırlamıyorum da kendi odamızda yaptığımız telefon konuşmasını yarım yamalak hatırlıyorum . yine beyazlar içerisindeydik . telefonda hararetli bir konuşmamız vardı , benim yanımda yengem ve yeğenim oluyor . yengem ve yeğenim bağırarak konuşuyorlar tartışıyorlardı , ben de sevgilim tartışmayı duymasın diye odadan odaya geçiyordum . o normalde bağırarak konuşan insanlardan nefret ederdi , özellikle kız çocuğun annesine of diye hitap etmesinden irite olan biriydi . beni yeğenimde annesine bağırarak konuşuyordu ben de duymasın diye odadan odaya geçiyordum :D sonra tam bir sessizlik olmuştu özel bir şey konuşuyorduk , araba almaktan filan bahsediyorduk , o bana araba almaktan bahsediyordu . o esnada yengem ve yegenım yine kavga etmeye başladılar bir şey anlamıyorum sevgilimin dediklerinden . yengem ve yeğenimin susmasını beklerken uyanmışım :D

Şimdi bu ne demek oluyor arkadaşlar ?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Benim 11 aydır çıktıgım ssevgilimde bir hafta önce senin gibi değil ama eski sevgilisini ruyasında görmüş çıldırdım yaa bilinç altını sçym ben onun kan beynime sıçramışdı ama elimden gelen birşey yoktu çok seviyorum oğlıum ya. ,Ama rüyalar konusunda bildiğim bir insanı rüyanda gördüğün zaman onun ruhu senin ruhun la yanyana geliyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• sen sevgilini dinlememişsin baskaları doldurmus sanırım seni veya baska etkenlerden etkilenmişsin anladıgım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Bilinç altının bilinç üzerine çıkması. Hala onu düşünüyorsun ve özlüyorsun.

0|0
    0|0
    • yaa tamam da neden ilk haftalar görmedim ki ? Ayrılığın ilk haftaları çok ama çok kötüydüm , gecem gündüzüm o olmuştu , hep ağlıyordum . İnsan o zaman görmezde kendini toparladıktan sonra neden görür ki ? İlişki esnasında bile hep rüyanda beni gör diye kapatırdık telefonu da , bir kere görmemiştim , şimd adamı unutmaya başladım rüyalarımı süslüyor :D

• walla yorumalrım normalde ruyaları da cook uzun okumaya uşendim :)

0|0
    0|0
  • Eski sevgilini anca rüyanda görürsün anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • sizi baskaları ayırmıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk haftalar kafan çok bulanıktır görmüşsündür de hatırlamamışsındır bebeğim bilinçaltı ilk ayrıldığın günlerde sana kazık atıcak diye bir kaide yok ki

1|0
    0|0
  • bılınc altııı cokk dusunuyosun onuu

0|1
    0|0
Yükleniyor...