Ayni ortamda bulundugunuz birine duygularinizi nasil beli edersiniz?

Surekli ayni ortamda (sinif veya ofis gibi) samimi olmadiginiz ama konustugunuz bir insandan hoslandiginizi farz edin. Ona duygulariniza nasil belli edersiniz bu sartlar altinda?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• ben onun bunu anlamadığını düşünmüyorum. ama emin olamadığı için ya da başka bir sebepten dolayı sana yaklaşamıyor olabilir. ayrıca aynı yerde uzun süre beraber çalışan insanlar arasında ortamın oluşturduğu bazı yakınlaşmalar olabilir. buna tıpta florence naytingel etkisi diyorlar. genelde insanlar kendileriyle olağandan fazla ilgilendiklerine inandıkları insanlara aşık oluyorlar. hastanın hemşiresine, elemanın patronuna, kaçırılan birinin zamanla kendini kaçırana aşık olduğuna inanmasıyla ortaya çıkıyor. aşkla karıştırılan bu durum birlikte çalışılan durum ortadan kalkınca zamanla sona eriyor. emin olmalısınız

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kocaman bir insansın öyle çocukça bakışmalara falan bence gerek yok. Gidip lisan-ı münasiple söylemelisin. Ona karşı ne hissettiğini bilsin. Hem böylelikle senin kendine güveni olan bir insan olduğunu da anlamış olur.

1|0
    0|0
  • Ona duygularimi soyleyerek

İcimde kalmasin

Reddedebilir sorun yok. Herkes bnimle ayni seyi dusunmek zorunda degil

Ama mutlaka soylerdim. Onun icinde yasadigi seyleri konusmadan bilemezdim

1|0
    0|0
  • Eğer kendisinden doğru elektrik alıyor onunda benden hoşlandığını düşünüyorsam açık açık konuşurum.

1|0
    0|0
  • kendime kahve alirken ona da getiririm mesela.gayet ozel oldugunu hissettiririm ben walla

1|0
    0|0
  • onumnla bakısarak onunla ilgilendigimi belli ederek

1|0
    0|0
  • Ben işime bakarım açıkcası biriyle samimi olmak için o işe girmem. Ciddi bir kişiliğe sahibimde

0|0
    0|0
  • çok istiyorum anlatamıyorum bende

1|0
    0|0
  • işaret dili kullanarak :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• manalı manalı bakmak :) bir erkeğe 3 saniyeden fazla baktığın zaman zaten sende bir şeyler olduğunu anlıyor. kaçamak bakışlar atmak her zaman işe yarar diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
    • Hmm guzel. Peki cekingense sen daha cok sey yapar misin ne yaparsin

• nasıl baktıysam olmadı bakışlarımı aynadamı test edeyim şöylemi baksam diye nedersin

• e şimdi bakmak var bakmak var, çapkın çapkın bakman lazım veyahut bakışlarınla etkileyemiyorsan başka yollar var, mesela parfüm.. ben parfüm karşısında eriyip biten bir insanım. karşımdaki insan çirkin bile olsa harika kokan bir parfümden etkilenebilirim :)

• bı matematık ögretmenım vardı baya asıktık bırbırımze :) o sormustu bole bır soru. herkezın yanında sevdıgın ınsana onu sevdıgını nasıl bellı edersın dıye . . cevabıda suydu.çayını kac sekerlı ıcersın dıye sorarak.kısacası özel oldugunu o anda ona hıs ettırerek :))

1|1
    0|0
  • Konuşarak düzgün bir şekilde ondan hoşlanıyorsan hoşlandığını söyleyerek ya da hoşlanmıyorsan hoşlanmadığını söyleyerek kendine güveni olan insanların yaptığı gibi kısaca diğer türlü hareket veya ona saçma sapan espiri yapmak karşı tarafta farklı hisler farklı anlamlar çıkarmasına sebep olur ki bu hiç hoş olmaz özellikle de dediğin ofis ya da sınıf gibi yerlerde

0|1
    0|0
  • gözler kalbin aynasıdır.bence bakışlarınla belli etmelisin

1|1
    0|0
Yükleniyor...