Böyle bir kız ciddimidir?

Bir süre flört edip konusuşup buluşup ama sürekli bunun günah olduğunu dile getiren kız vicdanen artık rahatsız olup ilişkiyi bitirebilirmi? Nasıl bir sevgidir bu ?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşların yorumlarına baktımda hayır neden böyle dıyosunuz? kız dinine bağlı bı kız senlede görüşmek istio sevıodur sonuçta fakat sonradan vicdanen rahatsız oluyordur.bnde erkek arkadaşımla gorusurdm sonuçta sevıodum dayanmazdım ama eve gelınce hüngür hüngür ağlardım bidaha görüşmeyelim günah vicdanen cok rahatsz olurudm

0|0
    0|0
    • ben dedimki tamam yan yana gelmeyiz görüşmeyelim ama ayrılık olmasın istemedi

• zaman ver ona bakalım napcak

• ama 3 hafta oldu ya bana karşı içinde herşey ölüyorsa zamanla ama özleyedebilir tabiki çok özlüyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• flört etmek günah doğru eğer gerçekten seuiyosa gel iste sözlenelim derdi yani bahane gibi geldi

0|0
    0|0
  • Ciddi de olabilir iş olsun dye konuşuyoda olabilir braz insanları tanımak lazım sözlernden

0|0
    0|0
  • seni seviyor ama yaratan sevgisi daha fazla demektir. güzel bir sevgi Allah herkese nasip etsin :)

0|0
    0|0
  • kezbanlık yapıyor emin olabılırsın

0|0
    0|0
  • ayrılmak icin bahane bence

0|0
    0|0
  • kiz uyanik senin gözüne girmeye calisiyo sende diycenki wauuuu bu devirde böyle kiz bulmak zor allahi kitabi biliyo ben bunu kacirmayim diyceksin,madem flört günahsa ne diye seninle bulusuyo?oda günah ya.

0|0
    0|0
  • yetiştirilme tarzına bağlı yapabilir bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır be abicim kendin uyanık sanan yurdum kızları işte. Yamanacak sana onun peşinde.. Bencede gunah haklısın hatta konuşmamız bile gunah bundan sonra mesajlasmayalım konusmayalım de bak bakalım nabıyo

0|0
    0|0
  • Kız bunu bir taktik olarak kulanıyorsa yanlıs yolda mallıktan baska birsey değil bak ben ciddiyim havaları katmak icin uzak bir strateji ama tüm dogallıgıyla yapıyorsa kız salak.

0|0
    0|0
  • Birbirini seven iki insanın bir araya gelmemesini anlamam mümkün değil..

0|0
    0|0
  • Ayrılacak yer yapıyor. :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...