Kapat

Balık burcu erkeği nasıl bir insan kızlara göre?

Sorum burçlardan anlayan hanımlara, balık burcu erkeği nasıl bir insan size göre.

Balık burcu karekteri ağır basan bir erkeği nasıl buluyorsunuz?

Burçlara göre tercih edecek olsanız kaçıncı sırada yer alır.

Sizce burç uyumluluğu ilişkilerde önemli midir?

Kendi Burcunuzla birlikte belirtirseniz sevinirim.
Güncellemeler:
Balık burcu erkegini nasıl bir insan olarak bulursunuz.size gör balık burçluların en iyi ve en kötü yönü nedir.

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• babamda balık burcu ve çok nazlı ama iyi yönleri de var mesela tam bir arkadaş sır saklayabilen değer veren erkeklerdir balık burcu erkekleri

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Svgilim balik burcu.. Özür dilemeyi sevmeyen haksiz olsa bile hakli çikmak içinelinden geleni yapan (ve sonunda basaran) mantikli, akilli, zeki,kötü günlerinde dostlarini sevdiklerini yari yolda birakmayan, yardim sever ve kalbi sevgiyle dolu insanlar.. FAZLASIYLA duygusallardir ÇOK FAZLA hmde.. Ama çogu zman belli etmemeye çalisirlar.. Olgun görünmeye çalisirlar fakat en çok güvendigi ve nazi geçtogi insanin yaninda çocuk olur deli olur :) sevgiye ve ilgiye muhtaçdirlar

0|2
    0|0
    • vay canına adamı çözmüşsün. ikinci cömlenin ilk yarısını saymasak tamamen öyle olduğunu söyllemeliyim.

• blık burcuyla iyi anlaştıgın için sormak istiyorum burcun ne?

• Terazi benim huyum kötüdür o alttan alir bazende bn alttan alirim yani dengeyi koruyoruz uyumluyuz

• empati duygusu cok gelişmiş,sakin,kibar,sanata düşkün,kendini kolay kolay pek açmaz,duygularını belli etmez özellikle bir sorunu olduğunda bunu kendi kafasında çözmeye çalışır asla paylaşmaz.hatta ortadan yok olabilir.

1|1
    0|0
  • Genelde balık burcu erkekler sakin, sessiz ve güzel mizaçlı insanlar olurlar. Evlerine her su grubu burç gibi bağlılıkları yanı sıra ailelerine de bağlıdırlar.

0|0
    0|0
  • eski sevgilim balık burcuydu. lakin ilişkilerde biraz pasifler sanırım, ağırlıklarını koyamıyorlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Roantik takılır, eylenmeyi sever, işinde çalışkan AMA hayalperest olurlar, dominat bir kadın karşında ezilebilir. Biraz zayıf kişilik sergileyebilir, korkuları vardır, başkalarının bilmesinde sakınca olmayan sırları saklarlar. Komplexleri olur. Çok arkadaşı olur AMA derin meselelere giremez muhakeme yeteneği sınırlı olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben bakıl burcu erkeğiyim, ama burçlara inanmam :) Yine de duygusalım ve bunu kimse bilmez zz

0|0
    0|1
    • Allaha inanır mısın? sadece merakımdan sordum.

• Astroloji'nin bilim olduğunu söylediğin an seninle konuşma olasılığım kalmadı, cahillerle zaten tartışmam ama sana bir hak tanımıştım madem o kadar biliyorsun Astroloji'nin bilim olmadığını öğren, bu cevabın gelme süresi zaten senin konuyu araştırma sürenle eşdeğerdi onu da biliyorum 10dk da ancak bu kadar bilgi sahibi olabildin haliyle, şu güzel sözle bitiriyorum

''Astroloji, Astronomi'nin kötü yola düşmüş kızıdır.''

• vay canına, muhatabımın vasat bir zeka sevyesine ve muhtemelen liseyi kopya çeke çke bitirmiş biri oldugunu döşünürken. adam başıma sherlock holmes kesildi. Eger araştırma yaptıgımı söylüyorsan oz zaan neden bilim olmadıgı halde bilim oldugunu idda ettiğimi de açıklarsın herhlde . açıklmaların çelişkili bir kere.

• balık burcu erkeğini bilmem ama balık burcu kadını nın sırf balık burcu olduğu için hastasıyım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...