Herkesin içinde tokatı gömdüm. Sizce barışır mı benimle?

Bi kafede oturuyorduk dün saat 19:30 gibi kafe dolu diyebilirim. İşte herkes koyu sohbet içerisinde. benimkide tartışma arıyor bana küfrediyor felan bende sabırlıyım ama bu sefer dayanamayıp o kadar insanın içinde tokat attım ama öyle böyle değil elime ağrı girdi.. o mekandaki rezillik anlatılmaz zaten. koşarak ağlıyarak çıktı. bitti felan diyor sizce barışırmı benimle?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• hayatta barışmaz. o hakaret ederek terbiyesizlgini gösterdi sen ise ayılığını

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Gelip Muhammed Ali küfretseydi onu da dövcen mi gizlican:))

0|1
    0|0
  • Aklı varsa barışmaz. Kusura bakma ama sebebi ne olursa olsun bir kadına kıza el kaldırana adam demem ben.

0|0
    0|0
  • iyi poh ettin.

0|0
    0|0
  • dayak ve erkeklik hic birbirine yakismiyor erkek Adam kadina el kaldirmaz. bir kadini herkes dövebilir güc gösterisimidir nedir. öyle erkegin seyini kesip bir tarafina sokacaksin arkadas. o kiz yarin birgün bulur bir aslan seni unuttururlar merak etme. düsünme artik. o kiz yerine sana taaa burdan basiyorum küfürü ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Barışmasa daha iyi olur. Yapacağın tek şey orada bırakıp çıkmaktı madem bu kadar sinirini bozdu.

0|0
    0|0
    • hocam ailemden birine sövmüş orayı terk edip gidecemmi?

• Ben öyle yapardım. Ailenden birisi onun demesiyle kötü olmayacak. Bırakıp gitseydin o zaman peşinden koşardı. Ama şimdi suçsuzken suçlu oldun.

• aferin. erkek adammıssın. delikanlı adammıssın. harbiden adamın kralısın!

0|0
    0|0
  • senin kafada biriyse barışır hiç merak etme...

0|0
    0|0
Yükleniyor...