Tehdit Edildim Yardım Edin

MErhaba arkadaşlar aranızda web develepor olan arakadaslar var mı?

Önce iş yaptıgım adamın işini yaptığım adam işini yarım bıraktım diye sadece bir site(başa develeper yok sanki) sağlam bir yere işe girdim. Ben ona soz verdim onun işlerini yaparken o bana verdiğini sözleri yerine getirmedi. şimdi işini yapmayınca tehdit savuruyor. Ayrıca saflıgımdan faydalanmak için bu kadar ugrasıyor...

Arkadaslar napayım akıl verin! Olay çok derin ve karışık oldugu için yazıya dokemıyorum... Kısaca bu şekilde...

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• bak arkadaşım başını derte sokma derim ben.adamın işini hallet ondan sonra nosunu engelle mesajları engelle kurtulursun böylece

0|0
    0|0
    • Adam bırakmıyorki peşimi ben iki alylık maasımı almadımbir de. Sırf evinde kaldım diye.

• Aynen senin dedigin gibi yapacam artik. Sizede cok tesekkur ederim değerli yorumlariniz icin.

• nedemek herzaman :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• işini yarım bırakmycaktn

0|0
    0|0
    • Adamın bir sure evinde. kaldım sanki oraya hapsoldum. Staja gelip gidiyordum. Bir yandan onun işini yapıyordum. Boyle olunca beni aşağıladı kendi evinde. İşe Mart ayında basladım. Adam bana dedi ki sigortanda yapılacakdedi yapmadı kaç ay geç ti uzerinden ben bu proje için DGS sınavına calisamadım. ve okul not ortalama dustu cunku derslere gidemiyordum. Sırf biran once bitsin kurtulayım dıye surekli baska yeni ozellikler çıkarıyordu onu yapıyordum. O zamanlar halimi yakın arkadaslarım biliyordu.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne olursa olsun, sözünü tutmalıydın.

0|0
    0|0
    • KArdeş istersen olayı sana en basından anlatayım.Bir yere yazmıstım olayı ayrıntılı bir şekilde buraya sıgmayınca ozetlemek zorunda kaldım.

• git polise söyle biber gazı sıksın

0|0
    0|0
    • Biber gazın parasını ben verecen

• adam biliyorki korkaksın safsın tehdit etmiş

0|0
    0|0
  • Sende ona tehdit savur ammada korkakmıssın.

0|0
    0|0
    • KArdeş haklı olabilirsin. Ben hiç boyle ortamda yetişmedim ondan bu yuk ağır geldi. bana.

Yükleniyor...