İlk aşkıyım nasıl döndürtebilirim?

Akıl verin lütfenn bana ?

Kız arkadaşımla defalarca bana inanmak istedi ama hep aynı hataları yaptım iç çamaşırlı resimlerini koydum sağa sola normalde ayrıldığımız zaman beni engellemez seni sevmiyorum demezdi şimdi engelledi ve açmıyo ve bana seni sevmiyorum dedi ilkiyim ve ilk aşkıyım nasıl döndürtebilirim ya da hiç bir zaman dönmez mi ?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Seni öldürse ağır tahrikten 3 ay yatar çıkar

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • tahriğe ben geldim be bilader kimse anlamıyor ki beni ben nolursa olsun yapmamam gerekiyordu dedim ama kimsede bir demiyorki neden yaptın diye

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ne olursa olsun bole bırsey yapmamalıydın sana nasıl guvensın bırdaha

0|0
    0|0
    • bir anlık gözüm döndü okadar pişmanımki onca şey yaşadık nasıl yaptım böyle birşeyi bilmiyorummm özür diledim ama elden bişi gelmiyor bana senin iyi biri olduğunu biliyırum ama nasıl inanıyım artık sana dedi

• nasil yani ic camasirli resimlerinimi yayinladin ?

2|0
    0|0
    • evet salağım benn çok pişmanım

• ya öyle bildiğin gibi birşey değil ya tamam yaptığım doğru değil ama yani bir sebebi vaar

• Her ne yaparsa yapsin sebebi boyle igrenc bisey olamaz yaptihina bahane uretme insallah ilerde bacinin karinin basina gelir terbiyesiz

• ne gerekçeyle yaptın bu iğrençliği?

0|0
    0|0
    • yalan söyledi yapma dememe rağmen arkasında dedikodular vardı dedimki yapma çıkıyor sonra dinlemedi ayrıldım sonra gene devam etti sonra sanki dalga geçer gibi özledim dedi sonra affetim gene yaptı bende dayanamadım bir anlık öfkeyle koydum 1 dk olmadan kaldırdım

• sende adammısın goduğum

Erkekler Ne Diyor 4

• 1|0
    0|0
    • Kereeeeeeeeeeeeeemmmm :))))))))))))))))))) öldüüüümmmm :)))))))))))))

• Hata ondakı sadece sevmıyorum demiş. Senin gbi karakteeli insanları mahkemler ble kabl ermez.. Bu kada basit defl sevmek arkds yaptgn marifeti glip brda soylemende ayrı bir ironi..

1|0
    0|0
  • E yuh yani. İnşallah kızın kimliğini vs. açık etmemişsindir. Sana dönerse zaten aptalın tekidir.

0|0
    0|0
  • Dönmese daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...