Bilgili mi sadece yakışıklı mı?

bilgili ve zeki bir erkek mi? sadece yakışıklı bir erkek mi daha ön plandadır tercih açısından?
Güncellemeler:
kadınlar zeki adamları sever dostum ben zeki biri olmasaydım şu tipe kim bakardı :P

0|0
135

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki de bilgili ve zeki erkek.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• la insanın yüreğine dokunduktan sonra ikisinede bakmıyor insan.

ama şöyle bir durum var insanın önce tipine bakarsın gözüne hitap ediyorsa konuşmaya başlarsın sonrasında duygu ve düşüncelerine hitap etmiyorsa dünya güzeli olsun yakışıklısı olsun tırt :)

0|0
    0|0
  • yakısıklı ama salak bır erkek gördugumde yanında gezdır ama agzını açmasın

tipsiz ama akıllı brını gorunce yanında gezdırme ama otur sohbet et dıyorum :)) ıkısıde onemlı anlıcan :)

0|0
    0|0
  • Bilgili zeki ve tatli olsun. yakisikli erkek olmasa da olur. Biscolata erkeklerini sevmiyorum dedigimde bir arkadas lezbiyen misin demisti. Sorun bende galiba.

0|0
    0|0
  • kalbi güzel değilse napayım ben dışındaki yakışıklılığı,akıllı olsun benim olsun :D

1|0
    0|0
  • salak olupta yakışıklı olacaksa ne faydası olabilir ki bilgili ve zeki olsun dış görünüş sorun değil

1|0
    0|0
  • Zeki insanları severim.

Azda tipi varsa tamamdır :)

0|0
    0|0
  • Ortaya karisik.illa birini secmek sartsa apral insana tahammülüm yok

0|0
    0|0
  • bilgisiz yakısıklı erkek hiçbişeye yaramaz ikside olsun please

0|0
    0|0
    • maximum karta 6 taksit de ister misiniz hanımefendi? yoksa tek çekim mi olsun?

• zeki bilgili çekici güzel kadın aranıyor .bize ulaşmak için 0537485986795860 .

0|0
    0|0
  • Default erkek.

0|0
    0|0
  • bilgili ama asiri bilmis degil

zeki evet espiri yapabilen :)

0|0
    0|0
  • Cevabını bildiğiniz soru.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Düz mantık gidelim aklını kullanmayı öğrenmiş bir insan yakışıklılığın ve çekiciliğin bir süreden sonra otomatik olarak yok olacağını bilir. Bu yüzden bilgili, kendini keşfetmiş bir insanı tercih eder. Sebebi ise kendini keşfebilmiş bir insan zaten kendini diğer insanlara da beğendirmemin yolunu doğal olarak bulmuştur.

Saygılar...

0|0
    0|0
  • Bilge ... :)

0|0
    0|0
  • zeki kadın tabi her türlü çekici

0|0
    0|0
  • birisiyle evlenilir

0|0
    0|0