Büyük hata yaptım içimi rahatlatacak bir seyler söyler misiniz?

Arkadaşlar bn 21 yasındayım 2 yıldır sevgili oldgm kızla ayrıldk ama birbirimzi çok seviyorduk aşkımız efsaneydi tanıdıklar arasında ve ayrıldk çok kararlı bir şekilde daha olmcağnı istemedgni söyledi ben piskolojik olarak çöktüm bunalımlardaydm ve bana konstgü bir erkek oldgünü söylediler..bnde ona kızıp bi kızla görşmeye başladm ve 2 ay görüştk istemedende olsa kıza ümit verdm ve 2 ay sonunda eski sevglm yazdı amaçm seni süründrmekti dedi ve tekrardan barıştk öbür kız perişan olms benide çok seviyo birden braktm kızı vicdan azabndan oluyorm çökmü günaha girdm :(

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• çok kısa görüşmüşsün ama demek ki kızı etkilemişsin. Kimbilir ne hayaller kurmuştur,ne heveslenmiştir :/ kısa bir zaman deyip geçmeyin insanlar bazen çabuk etkisinde kalabiliyor ama senden daha çok etkileneceği birisini bulursa unutur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Baya bildiğin kul hakkı

Mevlana. Der ki yarı yolda bıraktığın gönlün sadakasını iki dünyada da veremezsin...yaptığın hatayı sen düşün

1|0
    0|0
    • Ölüyorm ya bu kız pek gecmısı temzz bir kız degldı ve gecmsnı bahane ettm ayrldm okadar vıxcdan azabı cekıyormki

• 2 ayda ne aşkından ölüyor, unutur zamanla, olmuş bir kere boşver.

0|0
    0|0
  • gecmisi neye kime gore temiz ki? sen kimsin ki birinin gecmisinin akligina pakligina yorum getirebiliyorsun? icimi rahatlatin demissin ama bu sekilde ic rahatlatilmaz. ne kadinlar var bu isi para icin yapiyorlar ama ruhlari da kalpleri de icleri de o kadar temiz ki.. simdi bana cok kizabilirsin, beni sikayet edebilirsin, ozel mesajda yedi sulaleme dumduz gidebilirsin ama bil ki soylediklerim gercek. olan olmus ve icini rahatlatmanin da tek bir yolu var. bunca dogruyu dosdogru soyledikten sonra bile duymak istiyorsan sana cozumu soylerim.

0|0
    0|0
  • girdin... ama unutur seni kim neler unutulmuyor ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle kendine karşı dürüst ol.Sonra ilk olan sevgilinle tekrar beraber olman mantıksız.İkinci sevgilinle samimi olarak ilişkini sürdürmelisin..İlk sevgilini reddet ikinci sevgilinle ise dürüstçe ilerle derim.

0|0
    0|0
  • yok koçum yok senin gibi acımayacaksın ki kadınlara ,sana gelsinler böyle.doğrusun devam et gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...