Kapat

Erkek kızın verdiği hediyeyi neden kabul edemem der

erkek kızın verdiği hediyeye neden kabul edemem der diğer kızların verdiklerini kabul ediyor ama bir kızın verdiği hediyeyi kabul edemem diyor sebebi ne olabilir sizce

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

• Kabul edilmeyen hediyeler kabulumdür.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç duymadım görmedimde böyle bsy erkek geri çevirsin ama o kızdan almıyosa kızın ona ilgisi varsa çocukta biliyosa ve asla öyle bsy düşünmüyosa kısa kesin cvbı böyle vermiş olur

0|0
    0|0
  • ya kendini ezik duruma düştüğünü zannediyor onun kızın cebinden para çıkarttırdığı için kendi kalıbına tükürüyor :) o yani :) yoksa hediyeleşmek sünnettir :)

0|0
    0|0
  • İstemem yan cebime koy hesabına getirmiştir belki :) Ya da yüzsüzlük olmasın gibisinden bişey de olabilir :)

0|0
    0|0
  • bilmem :) ama ben olsam olardım teşekkür eder yanında açar bakardım :)

0|0
    0|0
  • Kız kim neci? Erkek kim sevgilisi sen misin başklası var mı bunları anlatsan daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Hoslandiginizi hissetmis ve kirmadan "Bu isin oluru yok" imasinda bulunmak istemis olabilir..

0|0
    0|0
  • Biz erkekler hediye degilde baska birsey isterizde ondan :))

0|0
    0|0
  • 1. Pahalıdır

2. Kızdan hoşlanmıyordur, umut vermemek adına kabul etmemiştir.

0|0
    0|0
  • Boş yere gönül bağlama ve hakkın geçmesin yahu mazallah..

0|0
    0|0
  • beğenmemiştir hediyeyi yoksa niye kabul etmesin...

0|0
    0|0
  • o bir kız senmisin ?

0|0
    0|0
  • çok değerli birşey almışsındır belki

0|0
    0|0
  • fakir ama gururlu olgudu için.

0|0
    0|0
  • deli olduğu için

0|0
    0|0
  • bir durumdan uyuz olmuştur yoksa hediyenin iyisi kötüsü olmaz. alır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bulustgnuzda hediyeyi ver kabul etmezse eger bir yere birak git ,sonra gizli gizli bir bak emin ol o hediyeyi alcak ;)

0|0
    0|0
  • bence guzel bisey hediyeni almamas.erkek dedigin zaten kizdan hediye ist emez.bak basimq geldi bir arkadasim var bana sunu alsana derdi guya benim cimri olup olmadigimi olcuyormus ama coxuk manyakti.iyi yapmis hediyeni almamiss ne guzel.

0|0
    0|0
  • utanmıstır.gurur yapmıstır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...