Erkeklerde eğlenme sendromu ne zaman geçer?

Çoğu erkek özellikle yaşadığı hayal kırıklığından sonra sevmek , aşık olmak değil, eğlenmek istiyor bir süre. Peki ne kadar zaman sonra tekrar aşkı,sevgiyi düşünürler? Ve bir kız bu konuda nasıl yardımcı olabilir?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• eğlendiğim bir kızla ciddi düşünemem böyle bişey yok hatta ciddi düşünmek istemiyorum hayatımı yaşarım en iyisi bu

0|0
    0|0
    • Ne zamana kadar hayatını yaşarsn

• değiştirmesini bilen bayan olduda bizmi değişmedik bacım :D

• Zorla olurmu sence? Adam eğlencem ben diyor, kızcağız yok değişeceksin diye zora tutamaz.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Aşkı sevgiyi bulana kadar eğlenmeye devam ederler... Bunu da senin tabirinle eğlenerek ararlar çıkarsa ne ala hesabı :)

Ben o kadar hayal kırıklıgı yaşadım ama o boyuta geçemedim henüz, geçmem de heralde :))

cut.

0|0
    0|0
    • Gerçek sevgi ve ciddiyet çıksada bazı erkekler yinede sadece eğlence istiyor. Bu durumda napsın bir kız?

• Canım yanacak biliyorum ama son kez onun emin olduğuna emin olmak istiyorm. Ondan sonra ondan herşeyi yok etcem. Bi daha ulaşamicam istesemde. Bunu yapabilmem için son bir acıya ihtiyacım var sanırım.

• Emin olmak istiyorsan yap, kendini ve onu en iyi sen tanıyorsun, fakat herşeyden önce kendini düşün

• Hem hayal kırıklığına ugratırlar hemde tedavi etmek isterler.

Bu kadınları anlamak nekadar zor burdan anlayabiliriz.

Tarihe bir not düşmek lağzım! Hayal kırıklığına uğratılan bir erkek aşka asla inanmaz

0|0
    0|0
    • Ama onu hayal kırıklığına uğratmadığım halde tamir etmek istiyorum. Fedakarlık bu bendeki. Sadece nasıl yapacağımı çözemedim.

• Erkeğin dünyası şöyle sever darbe yer sever darbe yer ondan sonra vur kaç taktiği başı bağlanana kadar böyle devam :D

0|0
    0|0
    • Başını ne zaman bağlamak isterki? Annesi bir kız bulduğundamı?

• Neye bağlı bu olup olmaması.

• Kader kısmet :) Daha çok kader :)

• Eğlendiğini sandığı kızın aslında kendisiyle eğlendiğini farkettiğinde.

0|0
    0|0
  • Karakteri oturduğunda.

0|0
    0|0
  • bıraz eglendıkten sonra sanırım

0|0
    0|0
    • Biraz ne kadar bir süre sizin gözünüzde?

• nekadar eglendıgıne baglı ve daha ne ıstedıgıne yapmadıgı bırsey kaldıysa onu yapana kadar

• Anlıyorum. :(

• hayat sevincim kalmadı geçti 21 yaşındayım

0|0
    0|0
    • Birçok erkek böyle. Bunun değişmesi için ne olmalı?

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...