Tanışmadığım birine aşık oldum

tanımadığım sadece adını bildiğim birine aşık oldum onunla nasıl tanışabilirim gidip merhaba diyemem sinsi bir plan bulmam lazım :D

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• tanımadığın birine aşık olamazsın sadece hoşlanırsın :) aşık olma farklı bir kavram.onunla yaşaman lazım ki bazı şeyleri aşık olabilesin :)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• genelde ortak bulundugunuz bır ortam olmalı ve üzerine cay dökmelisin.. :))

Emin ol Seni 1 hafta kadar unutamayacaktır.. Sende bu durumdan muzdarip olarak oneden özür dileyebilir devamlı konsuabılırsin ;))

1|0
    0|0
  • siz kızlarda meşhurdur bunlar zaten 10000 km ötedeki bir sarkıcının posterini duvara asık askım askım diye ağlayanı bilirim çocuk şeftalı üstünde ceviz kırıya üstüne ayva tatlısı yiyo bizim manyak kız burda ağlıyo

0|0
    3|0
    • buna platonik aşk deniyo ki bence kmlerce ötedeki bir insanı bütün kalbinle sevebiliyorsan sen aşkı hakediyorsundur

• hiçte aptallık değil çok hoş

• belliki sende onlardansın

• Her şey senin elinde sinsi plan yapma bence tanışmak için çabala ortak arkadaşlarını felan bul onlarla takılmaya başla illaki onunla tanışırsın..

1|0
    0|0
    • hiç ortak arkadaşımız yok tanımadığım için ortak noktada bulamıyorum ne yapar nereye gider anca yolda yürürken görüyorum

• haklısın

• Ekle beni özelden konuşalım istersen tabi istersen..

• cesaretli olman yeterli .aşık tan bahsediyorsun .duygularını açıklamalısın .

1|0
    0|0
    • çok basit görür arkadaşlarına anlatır ki beni tanımadığı için reddeder

• sende haklısın :D

• hayatta hiç bir zaman hiç bir şeyden çekinme .her zaman kendin için en iyi olanı seç ve yap . mutlu olmak her zaman senin elinde .aşk ,iş ,arkadaşlık ,aile kimle ve ne nedenle olursa olsun her zaman açık sözlü ol .unutma her şey mutluluğun için ...

• Geçerken üstüne kahve dök temizletmek için ısrar et kabul etmezse evlen

1|0
    0|0
    • yolda yürürken elimde kahve mi olucak :D

• oluur :D

• Birsürü çocuğunuz olsun analı babalı hadi mutluluklar

• kizlarsoruyor.com/Ask-Sorulari/802408-ben-biraz-kafami-toparlayayim-biraz-dusuneyim.html

buraya bir bak bence :(

0|0
    0|0
  • Aşk'ı tanımlar mısın lütfen?

1|0
    0|0
    • nereye baksam onu görüyorum ay başına bişey gelmişmidir ay şöyle olmuşmudur diye içim içime sığmıyor

• Olala. Cidden iyi şanslar.

• teşekkürler :D

• Tez konusu sorular başlamış yine uyku vakti :-)saat

0|0
    0|0
  • planı bulunca yaz barı

1|0
    0|0
  • kitaplarını düşür yardım ederse senindir

1|0
    0|0
    • hayattaa etmez dikkat etsene mal der hatta :D