Yakışıklı/Güzel olmayan birine hangi durumlarda şans verirsiniz?

güzel ve yakışıklı olan arkadaşlara yönelik bir soru gibi oldu ama hangi durumlarda şans verirsiniz?

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• parası çoksa:))))))))

0|2
    0|0
    • çok açık sözlüsün. keşke gizli yazmasaydın..

• evet adım da kezban zaten:))) sende kamil olmalısın hayatımın aşkıı gel burayaaa:))))))

• yok benim adım kamil değil. benim param da çok yok,bana bakmazsın sen :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Zaten ilk once dish guzelligine degil ic guzelligine onem veririm cok yakskli ya da cok guzel olmush"ADAM" "INSAN" olmadktan sonra ne yazar? Beni en cok karizmasi davranishlari vede cok guzel sevmesi etkiler.

0|1
    0|0
  • Önce tipe bakılır bu bir gerçek ama tanıdıkça zeka akıl en önemlisi karakteridir.Çok iki ayaklı adamım diye geçinen yakışıklı veya güzel zevat var.Aynen atalarımın dediği gibi eşeğe altın semerde vursalar eşek eşektir.

0|0
    0|0
  • çok akıllıdır, ya da çok güzel sevmiştir hayran bırakır bunlar.

0|1
    0|0
  • adam olsun

0|1
    0|0
  • Huyu iyiyse her zaman şans veririm...:)

0|0
    0|0
  • Gözleri maviyse :)

0|0
    0|0
  • kişiliği sağlamsa dindarsa şans weririm hem tipsz hem pzewngse gidp inthar etsn

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beyni varsa ve kullanmasını biliyorsa ahlaklı aldatmayan ve asla yalan söylemeyen biriyse.

0|0
    0|0
  • türk kızları sadece para varsa şans verir. dinleri imanları para.

0|0
    0|0
  • genelleme yapiyorum. dili iyiyse iyi konusuyosa ikna kabiliyeti yuksekse zaten sansi kendi aliyo.

0|0
    0|0
  • her zaman şans veririm

0|0
    0|0
  • parası varsa yakışıklı dan bile öndedir..

0|0
    0|0
  • nefes alıyosa bir problem yok

0|0
    0|0
  • insanlar bu zamanlarda karakterlerini saklayamıyorlar. Ben giyinişinden, hal ve tavırlarından ve gözünden anlarım ne mal olduğunu. önyargılı değilim doğruya doğru insan sevmediği birşey giyer mi giyiniş çok önemli. Giyinişi de karakteri belirliyor. karekterini de yaşadıkları okudukları görüp geçirdikleri ona ne verilmişse yani birini çözdün mü herşeyi çözdün demektir. bu zamana kadar hiç yanılmadım insarlar konusunda. deneyimlerimden yola çıktım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...